Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 
Upozornenie: táto stránka je už neaktuálna. Zobrazili sme ju pre vás z nášho archívu.
Pre prehľad aktuálnej ponuky a akcií
 

Poradňa

Radíme s výberom

Vyberáte notebook, počítač, tlačiareň alebo monitor a nie ste si istí, či dokážete vybrať správne? Prečítajte si sprievodcu základnými otázkami pri výbere objasňujúceho najdôležitejšie zákernosti technických špecifikácií a parametrov a pomôže vám zorientovať sa v širokej ponuke HP produktov.


Slovník pojmov

Nemusíte byť rovno IT špecialistom, aby ste si mohli správne vybrať nový notebook alebo tlačiareň. Ak aj napriek tomu narazíte na termíny, ktoré nie sú na prvý pohľad jasné, vyskúšajte náš slovník. Pomôže vám s orientáciou vo svete IT a odhalí temné zákutia skratiek, termínov a všeobecne používaných výrazov.


Tipy a triky

Nákupom to nekončí. S každým novým HP kúskom získate tiež nové možnosti, ktoré ste doteraz nutne nemuseli stopercentne poznať. Vyberáme zaujímavé funkcie a tipy, ktoré pomôžu využiť možnosti IT techniky naplno.


Užitočné nástroje

Či už hľadáte správnu farbu pre svoju tlačiareň alebo pamäť do notebooku, s výberom pomôžu naše vyhľadávače. Nechajte si vybrať.


Najčastejšie otázky

Keď naše stránky priamo neodpovedia, skúste najčastejšie otázky zákazníkov. Ak odpoveď na svoju otázku napriek tomu nenájdete, neváhajte nás kontaktovať.

Máte pocit, že sme na niečo dôležité zabudli, alebo ste jednoducho nenašli odpoveď na svoju otázku, napíšte nám.
Alebo sa s nami podeľte o svoje skúsenosti.


Buďte v obraze

Získajte informácie o najzaujímavejších novinkách, akciách alebo špeciálnych zľavách priamo do vašej e-mailovej schránky.
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmPäť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
© 2008 - 2022 HPobchod.sk