OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 
 

Najlepšie príslušenstvo a spotrebný materiál pre HP notebook, počítač alebo tlačiareň


Vyhľadajte podľa názvu vášho produktu HP/ produktového čísla (PN)

Jednoducho vyhľadajte ten najlepší doplnok pre notebook, počítač, tlačiareň alebo spotrebný materiál pre tlačiareň HP.
 

Spoľahnite sa na originálne príslušenstvo HP!

Nájdite si originálne zdroje, adaptéry, disky, dokovacie stanice a batérie priamo od HP. Spoločnosť HP dôkladne testuje svoje produkty s dôrazom na bezpečie a kvalitu. Ponúkame vám istotu a dôveru spojené so značkou HP.

Všetky vaše doplnky s logom HP

Kúpili ste si produkt HP a máte túto značku radi? Vyberte si overené príslušenstvo s logom HP. Môže to byť batoh, taška, klávesnica, myš, webkamery, reproduktory, slúchadlá a mnoho ďalšieho. Všetko s logom HP. Konečne budete mať doplnok, ktorý sa hodí k vášmu notebooku alebo PC.

Originálni spotrební materiál vám ušetri peniaze

Potrebujete nový atrament, papiere alebo toner do vašej HP tlačiarne? Originálne farby do tlačiarní sa oplatia. K tlačiarňam ponúkame aj ďalšie vychytávky. Podávač na papier, zásobník na papier, sieťový tlačový server alebo nový modul pre obojstrannú tlač.

Predĺžte si záruku na notebook, PC alebo tlačiareň od HP

Nájdite si rozšírenie záruky k Vášmu HP produktu. Získate tak istotu a pokoj pri používaní. Vyberte si z rôznych úrovní služieb HP Care Pack. Až 5 rokov záruky. Záruka na mieste inštalácie nasledujúci pracovný deň. Záruka v servise.

Co je to ten PN a kde ho nájdem?

Na väčšine HP zariadení je štítok, na ktorom nájdete jednoducho PN (Product Number). Väčšinou na tomto štítku je tiež uvedený plný názov produktu. Napríklad u notebookov je tento štítok pod batériou. U počítačov je tento štítok na bočnej alebo zadnej časti skrine. Pri hľadaní čísla produktu pomôže použiť návod na HP webe.

Najobľúbenejšie príslušenstvo

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Päť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
© 2008 - 2021 HPobchod.sk