Ochladzujeme ceny až o 400 €!
Je vám horúco?
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodO HPobchod.sk

O e-shopu HPobchod.sk

Sme špecialisti na HP produkty a od HP máme všetko. Sme pripravení pomôcť s výberom najlepších notebookov, počítačov, tlačiarní a najrôznejšieho príslušenstva z produkcie spoločnosti HP Inc.

Už od roku 2008 sme pripravení plniť vaše priania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z HP ponuky. Spojili sme sily a HPobchod.sk od začiatku vznikol na základe spolupráce lokálnej pobočky spoločnosti HP Inc. a spoločnosti E LINKX, spoľahlivého dodávateľa logistických a e-shopových riešení. Získali sme štatút HP Business Partner a od tej doby sa špecializujeme výlučne na produkty spoločnosti HP.

elinkx logo

Váš dodávateľ tovaru z e-shopu HPobchod.sk

E LINKX, a.s.
Novoveská 1262/95
709 00 Ostrava – Mariánské hory

HP produkty nás bavia, žijeme s nimi a slúžia nám aj našim zákazníkom. U slovenského HP špecialisty HPobchod.sk môžete nakupovať z pohodlia domova.

Tovar k vám doručíme do druhého pracovného dňa od expedície po celej Slovenskej republike.
V prípade nejasností sa na nás neváhajte obrátiť s dotazom.

Prajeme príjemný nákup

Váš HPobchod.sk tím
HPobchod

Prečo nakupovať na HPobchod.sk

Spoľahnite sa na originálne HP produkty a nakupujte priamo od zdroja. Vyberte si z ponuky alebo skúste niektorý z našich nástrojov, ktorý vám výber zjednoduší.

Náš tým

Sme nadšenci do technológií a HP produkty aktívne používame v práci aj každodennom živote. Ak nás chcete kontaktovať priamo, skúste jeden z uvedených kontaktov.

Kontaktujte nás

Neviete si rady s výberom správneho produktu, nemáte dostatok informácií alebo chcete objednať po telefóne? Neváhajte a kontaktujte nás

Všetko o nákupe

Všetky dôležité informácie spôsobu nakupovania na HPobchod.sk sme pre vás zhrnuli na stránku nákup na HPobchod.sk. K dispozícii sú nielen spôsoby platy a dopravy, ale aj kompletné obchodné podmienky.

Kde inde nakupovať HP

Nenašli ste na HPobchod.sk to pravé? Alebo dáte prednosť osobnej návšteve predajne? Vyberte si niektorého z  HP autorizovaných predajcov, alebo predajne s výstavou HP produktov.

Náhradné diely

Rovnako ako v živote ľudskom i v priebehu životnosti techniky nastanú situácie, kedy je potrebné niečo vyliečiť. Náhradné diely na HP produkty idú však ľahšie zakúpiť u autorizovaných predajcov náhradných dielov.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk