OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
Skúste 40 € zľavový kód BLACK40 na všetky notebooky v cene nad 600 €.
BLACK FRIDAY ZĽAVY AŽ 52%
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

HP + je inteligentný tlačový systém, ktorý myslí dopredu. Vaša tlačiareň je tak pripravená, kedykoľvek ste pripravení vy. Bezpečnejšia, produktívnejšia a udržateľnejšia tlač než kedykoľvek predtým. Ak sa rozhodnete pre HP +, získate 6 mesiacov prístupu k službe Instant Ink a jeden rok záruky HP navyše.
Čítať celý článok >
25.6. 2021
11 minút čítania
HPobchod tým
Výučba na diaľku je už sama o sebe náročná a rozhodne si ju nechcete komplikovať technickými problémami. Určite nebudete potrebovať stroj za 1500 eur, venujte však pozornosť vybraným parametrom, ktoré sú pre dištančné vzdelávanie dôležité.
Čítať celý článok >
21.9. 2020
4 minúty čítania
HPobchod tým
Každý, kto niekedy vyberal tlačiareň, alebo sa ešte len chystá, sa asi stretol s otázkou, akú technológiu tlačiarne zvoliť. Napísali sme pre vás článok, v ktorom v tom konečne urobíme jasno! Víťaz vás možno prekvapí.
Čítať celý článok >
7.9. 2020
5 minút čítania
HPobchod tým
Nový elegantný rad všestranných tlačiarní HP DeskJet bude vyhovovať potrebám každej rodiny a domácnosti
Čítať celý článok >
4.8. 2020
3 minúty čítania
HPobchod tým
Tenké, výkonné a elegantné prémiové zariadenie HP Spectre x360 nie je v portfóliu HP žiadnou novinkou, ale už zabehnutým radom, ktorý ponúka viac ako ostatní! Či už ste obchodný zástupca, grafik, dizajnér alebo bežný užívateľ, notebook si zamilujete na prvý pohľad a nepustíte ho z ruky po prvom dotyku.
Čítať celý článok >
17.7. 2020
4 minúty čítania
HPobchod tým
V dnešnej dobe máte možnosť stretnúť sa s virtuálnou realitou, ktorá váš pocit a dojem z hrania hier posunie na iný level. Snímanie VR okuliarov sa stáva čím ďalej častejším javom, a preto sa v tomto článku zameriame na herné tituly, ktoré v roku 2020 už vyšli, či na ktoré stále netrpezlivo čakáme.
Čítať celý článok >
16.7. 2020
3 minúty čítania
HPobchod tým
Spoločnosť HP už nejakú dobu používa recyklovateľné plasty na výrobu atramentových náplní a tonerov, ale tiež začala využívať rozdrvené PET fľaše na výrobu vlastného príslušenstva z textilu.
Čítať celý článok >
8.7. 2020
2 minúty čítania
HPobchod tým
HP Elite Dragonfly prináša mobilitu prekonávajúcu očakávania a dokonalé remeselné prevedenie dotykového notebooku x360.
Čítať celý článok >
29.6. 2020
7 minút čítania
HPobchod tým
Majitelia prémiových zariadenia potrebujú tiež prémovou podporu. Stačí zavolať na bezplatné číslo 0800 400 333 a technika pošleme k vám. Prémiová záruka pre vybrané notebooky radu HP Spectre, HP ENVY a OMEN je bez akýchkoľvek poplatkov navyše.
Čítať celý článok >
23.6. 2020
2 minúty čítania
HPobchod tým
Vážení zákazníci, veľmi sa ospravedlňujeme za výpadok, ktorý nás postihol v poslednom týždni. Problémy sa už podarilo vyriešiť.
Čítať celý článok >
22.6. 2020
2 minúty čítania
HPobchod tým
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Päť špecialistov na HPtechniku
 sme online
02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
© 2008 - 2021 HPobchod.sk