Použite zľavový kód: PRAZDNINY. Platí pre notebooky a PC v hodnote nad 599 €.
Zľava 30 € na notebooky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
Úvod > Akciové ponuky

Akciové ponuky na HPobchod.sk

K vybraným HP notebookom taška ZADARMO.

Taška HP Prelude
 

Tieto modely v bežnom predaji nenájdete. Exkluzívne notebooky a ceny iba na HPobchode.

Exkluzívne v HPobchod
 

Kúpte si HP OfficeJet, zbavte sa starej tlačiarne a získajte peniaze späť!
Spoločnosť HP vám ponúka nákup tlačiarne na protiúčet.

Nová za starú
 

Spoločnosť HP vám ponúka peniaze naspäť, a to sa oplatí! Stačí iba zakúpiť tlačiareň z tejto ponuky a do 30 dní požiadať o vyplatenie čiastky späť na váš účet.

Cashback
 

Nikdy nezostanete bez kaziet a navyše ušetríte až 70 % z ceny atramentu. Získajte atrament/toner, pohodlné doručovanie a bezplatnú recykláciu už od 0,99 EUR mesačne.

InstantInk
 

HP+ je inteligentný tlačový systém, ktorý myslí dopredu. Vaša tlačiareň je tak pripravená, kedykoľvek ste pripravení vy.

HP+
 

Zaistite si spoľahlivú prevádzku vašej novej atramentovej tlačiarne HP Smart Tank s bezplatným rozšírením záruky na tri roky od spoločnosti HP.

Smart Tank
 

Veríme, že s vašou novou tlačiareň HP DesignJet budete viac ako spokojní, a aby ste ju mohli hneď začať používať, pridáme vám k objednávke rolu papiera do začiatku!

Paper
 

Zaistite si spoľahlivú prevádzku vašej novej laserovej tlačiarne HP LaserJet Tank s bezplatným rozšírením záruky na tri roky od spoločnosti HP.

LaserJet Tank
 

Zaistite si spoľahlivú prevádzku vašej novej tlačiarne radu HP OfficeJet Pro s bezplatným rozšírením záruky až na štyri roky od spoločnosti HP.

OfficeJet
 

Zaistite si spoľahlivú prevádzku vašej novej laserovej tlačiarne HP LaserJet 100/200 s bezplatným rozšírením záruky na tri roky od spoločnosti HP.

LaserJet
 

Zaistite si spoľahlivú prevádzku vašej novej laserovej tlačiarne HP LaserJet 400/500/600 s bezplatným rozšírením záruky na tri roky od spoločnosti HP.

LaserJet
 

Zaistite si spoľahlivú prevádzku vášho nového skeneru HP ScanJet s bezplatným rozšírením záruky na tri roky od spoločnosti HP.

HP ScanJet
 
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk