OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Čo musím vedieť pred výberom tlačiarne.     |     Aký typ tlačiarne mám zvoliť?     |     Na aké vlastnosti sa mám zamerať?     |     Ako vyberať na HPobchode

Čo musím vedieť pred výberom tlačiarne?

Na trhu nájdete stovky rôznych tlačiarní. Ako ale vybrať tú správnu? Asi viete, či potrebujete tlačiareň do kancelárie, alebo k sebe domov. To ale nie je jediná vec, o ktorej musíte mať pred nákupom jasno.

Hľadáte len samostatnú tlačiareň, alebo sa vám bude hodiť aj skener a kopírka, prípadne fax? Dnes už nie je problém zohnať jedno multifunkčné zariadenie, ktoré sa postará o všetko zároveň.

Dopredu si tiež ujasnite, koľko ľudí bude tlačiareň skutočne využívať. Navyše by ste mali mať aspoň orientačnú predstavu, čo a ako často budete tlačiť. Vystačíte si s čiernobielou tlačou dokumentov, alebo potrebujete zariadenie umožňujúce tlač farebných fotografií?

Ak sa teraz strácate, nevadí. Výberom novej tlačiarne vás krok po kroku prevedieme v našom návode.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Štyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
publikované: 15.06.2015
Facebook
© 2008 - 2021 HPobchod.sk