OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Mám si skutočne kúpiť tablet?   |   Aký typ tabletu mám zvoliť?   |   Na aké vlastnosti sa mám zamerať?   |   Ako vyberať na HP obchode

Mám si skutočne kúpiť tablet?

Ste často na cestách alebo si len radi ľahnete do postele a surfujete internetom, ale s mobilom ani notebookom to nie je to pravé? Vyskúšajte tablet, ktorý je práve niečo medzi notebookoma mobilným telefónom. Dôvodov, prečo si ho zaobstarať, nájdete hneď niekoľko.

Tablety sú ľahké, ľahko prenosné a skladné, takže sa vám v taške – a dokonca ani v ruke – neprenesú. Oceníte ich tak pri dlhých pracovných cestách, aj u seba doma v obývačke. A navyše na nich môžete pracovať s aplikáciami, na ktoré váš mobil nestačí, ale nechcete kvôli nim zapínať svoj notebook alebo stolný počítač.

Tablety sú medzistupňom medzi netbookmi (menšími notebookmi) a chytrými telefónmi (mobilnými telefónmi s pokročilejšími funkciami). Z netbookov si vzali väčší displej, z telefónov zase väčšiu mobilitu. Môžete na nich surfovať po internete, čítať si knihy, hrať hry alebo si prezerať fotografie. A niektoré modely k tomu zvládnu aj telefonovanie, navigovanie alebo natáčanie videa.

Chcete si tiež obstarať tablet, zatiaľ ale neviete aký? V našom návode vás jeho výberom prevedieme krok po kroku.    
publikované: 22.06.2015
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk