OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Náhradné diely k produktom HP

Porucha a výmena dielov

Notebooky a tlačiarne, ale aj ostatné produkty od HP patria dlhodobo medzi spoľahlivé a zákazníci si cenia ich kvalitu aj odolnosť. Rovnako ako v živote ľudskom aj počas doby životnosti týchto produktov dochádza čas od času k nepríjemným udalostiam a je potrebné kontaktovať odborníkov či vymeniť niektorú zo súčiastok.

Ako v takýchto prípadoch postupovať?

Oprava v servisnom stredisku HP

Najjednoduchším riešením je samozrejme kontaktovať niektorého z HP autorizovaných servisných partnerov

Vrelo odporúčame obrátiť sa na servisné stredisko ako v čase, keď je produkt krytý štandardnou zárukou či prikúpeným servisným balíčkom HP Care Pack, tak aj po jej skončení. Odborníci z radov HP technikov Vám určite produkt opravia alebo navrhnú najvhodnejšie riešenie problému.

Oprava svojpomocne s náhradným dielom

Ale čo robiť, keď záruka skončila a niektorá zo súčiastok vypovedala z neznámeho dôvodu službu? Pokiaľ sa Vám nechce volať do servisu a nechať si produkt opraviť priamo tam a chcete sa do opravy pustiť sami, potom ďalším z možných riešení je zakúpiť si náhradný diel v sietiautorizovaných predajcov servisných dielov. Každý produkt sa skladá zo samostatných súčiastok, každá súčiastka má svoje označenie -produktové číslo (P / N). A práve podľa P / N je možné väčšinu súčiastok objednať u dodávateľov náhradných dielov.

Ako postupovať pri výbere a objednávaní náhradného dielu

1) Vyhľadajte si požadovaný náhradný diel v HP PartSurfer
HP pre vyhľadanie náhradných dielov pripravilo nástroj HP PartSurfer, ktorý obsahuje všetky HP výrobky a ich zloženie po jednotlivých dieloch. Nástroj je síce dostupný len v anglickom jazyku, ale je pomerne intuitívny. Ak si napriek tomu nebudete vedieť rady, kontaktujte technickú podporu HP, alebo našu zákaznícku linku.

2) Objednajte diel u autorizovaných dodávateľov náhradných dielov

Autorizovaní predajcovia náhradných dielov

EET EUROPARTS s.r.o.
Štěrboholská 185/26
102 00 Praha 10 Hostivař
tel.: +420 226 259 750
e-mail: obchod@eeteuroparts.cz
web: www.eeteuroparts.cz

MORAVIA Europe s.r.o.
Brno
tel.: +420 541 422 511
web: www.moravia-parts.com

© 2008 - 2020 HPobchod.sk