OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Tipy a triky

Polepte si svoje okolie fotkami v štýle polaroidu

Aby ste mali fotografie ako z Polaroidu, nepotrebujete mať taký aparát. Stačí vhodný smartfón, tlačiareň a fotopapier. Do našej ponuky pribudol veľmi zaujímavý fotopapier HP Social Media Snapshots, ktorý spoločne s mobilnou aplikáciou od HP dokáže vytvoriť predlohu pre tlač fotografií v rovnakom štýle. Papier má navyše jednu špeciálnu vlastnosť.
publikované: 14.12.2016

Vyberáme antivírus pre nový počítač od HP

Nákupom nového počítača to začína. Správne zabezpečenie sa nevyplatí odkladať a tak si preberme základné možnosti ochrany pred počítačovými vírusmi.
publikované: 08.09.2016

Montáž počítače HP mini

Počítače HP mini disponujú štyrmi montážnymi bodmi, ktoré zodpovedajú norme VESA (Video Electronics Standards Association).

publikované: 09.07.2015

Rozšírenie počítača HP mini o ďalšie komponenty

Ako si rozšírite HP mini PC o ďalšie moduly

publikované: 09.07.2015

Jarný tip na upratovanie notebooku

Jarné upratovanie nie je vyhradené len vaším domovom. Doprajte tiež svojmu notebooku svieži vzduch (z plechovky), trochu horúcej vody a kvapku bieleho vínneho octu. Čistenie notebooku mu pomôže k obnoveniu zašlého lesku, ale aj odstráni väčšinu prachu v jeho vnútornostiach. Umožníte mu tak fungovať dlhšie a lepšie. Bude ako nový.

publikované: 15.06.2015

článkov: 7
Stránok: 1/2
Následujúci 
© 2008 - 2021 HPobchod.sk