OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

Spoločnosť HP po niekoľkých rokoch vývoja predstavuje novú sériu laserových tlačiarní, ktoré sú menšie a rýchlejšie, čo z nich robí zďaleka najlepšíe tlačiarne v obore.

Čítať celý článok >
28. 4. 2016
3 minúty čítania
Jakub Keclík

Čiernobiele laserové tlačiarne sú úplne bežné, ale atramentové? Nie je to nezmysel? Nie tak celkom. Čítajte ďalej a zistíte, že u niektorých tlačiarní môžete tlačiť, aj €ď máte vloženú iba čiernu atramentovú kazetu.

Čítať celý článok >
4. 4. 2016
3 minúty čítania
HPobchod tým

Nastane u Vás doma niekedy situácie, kedy potrebujete tlačiť, ale obávate sa, že hluk tlačiarne môže rušiť ostatných alebo proste len máte radi ticho a kľud aj pri tlači? Tlačiarne z radu HP Deskjet Ink Advantage sú v porovnaní so staršími modelmi tiché aj v normálnom režime. Niektoré z nich ponúkajú možnosť ďalšieho stíšenie prevádzkovej hlasitosti pri tichom režime, kedy sa hluk tlačiarne zníži na minimum.

Čítať celý článok >
4. 4. 2016
2 minúty čítania
HPobchod tým

Kúpte si nový HP notebook. Získajte Windows 10 zdarma.

Čítať celý článok >
1. 7. 2015
HPobchod tým

Blížia sa prázdniny a dovolenky, ktoré lákajú k loveniu skvelých a často nečekaných zážitkov. Hon na zážitky si i my výborne užívame a tešíme sa na neho, ale občas s odstupom času ztrácame presnú predstavu, ako to vlastne bolo. Preto sme s nadšením uvítali príchod nových produktov – akčných kamier. Vďaka nim si nadchádzajúceho leta budeme všetko dôležite pamätať a ulovené trofeje (okamihy) si zavesime na stenu (tu socialnu).

Čítať celý článok >
14. 6. 2015
2 minúty čítania
Jakub Keclík
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Päť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
© 2008 - 2021 HPobchod.sk