Pre firmy
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Naše tipy
ÚvodAktualityHP EliteBook 800 : Ideálny spoločník na cesty
Ikona - publikováno
25. 10. 2013
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým

HP EliteBook 800 : Ideálny spoločník na cesty

Spoločnosť HP predstavila 9.októbra nové notebooky radu HP EliteBook 800. Jedná sa o modely 820 , 840 a 850, sú o 40 % tenšie a o 28 % ľahšie oproti svojej predchádzajúcej generácii , pritom však ponúkajú všetky kľúčové podnikové funkcie , takže firmy môžu ponúknuť notebooky s parametrami ultrabookou všetkým svojím zamestnancom . Sú navrhnuté pre časté cestovanie , vydržia až 33 hodín prevádzky na batérie a vyhovujú štandardu MIL - STD 810G, ktorý garantuje vysokú odolnosť v teréne .

Notebooky EliteBook 800 splnili náročné testy štandardu MIL - STD 810G - poskytujú výnimočnú odolnosť a spoľahlivosť vďaka horčíkovej konštrukcii doplnenej niekoľkými prvkami z hliníka. Vo väčšine konfigurácií je súčasťou výbavy podsvietená klávesnica, ktorá umožňuje pohodlnú prácu aj v horších svetelných podmienkach . Odolná zdierka ethernetového portu zaručuje spoľahlivé priame pripojenie kábla bez nutnosti používania redukcie alebo špeciálneho adaptéra .

  • Model HP EliteBook 820 G1 je až o 35 % tenší a 18 % ľahší oproti predchádzajúcej generácii a k jeho výbave patrí napríklad 12 " ( 30,5 cm ) displej , ktorý sa vošiel do tela s hmotnosťou iba 1,4 kg . Predstavuje výbornú voľbu pre užívateľov , ktorí často cestujú a potrebujú ľahký notebook s maximálnou výbavou
  • Model HP EliteBook 840 G1 spĺňa štandard Ultrabook a ponúka 14 " ( 35,6 cm ) displej s voliteľným dotykovým prevedením optimalizovaným pre prevádzku Windows ® 8 v kombinácii s úžasnou výdržou batérie až 33 hodín pri osadení druhej voliteľnej batérie Slice Battery .
  • Model HP EliteBook 850 G1 obsahuje veľký 15,6 " ( 40cm ) displej pre pohodlné prehliadanie obsahu a ponúka voliteľné prevedenie v dizajne Ultrabook. Je poháňaný najnovšou generáciou architektúry Intel a zabezpečený plnou výbavou portfólia HP Client Security

Technológia HP Sure Start , vytvorená v spolupráci s HP Labs , predstavuje najnovšiu revolučnú inováciu v oblasti podnikovej bezpečnostnej platformy HP a súčasne unikátny samo opravný nástroj pre BIOS . Táto hardwarovo založená technológia je k dispozícii v notebookoch novej rady HP EliteBook 800, v ktorých identifikuje malware , odstraňuje ho a poskytuje účinnú ochranu počítača pred útokmi na BIOS .

HP EliteBook 820       • HP EliteBook 840       • HP EliteBook 850

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2023 HPobchod.sk