Použite zľavový kód: PRAZDNINY. Platí pre notebooky a PC v hodnote nad 599 €.
Zľava 30 € na notebooky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualitySkenujte 3D objekty vo vysokej kvalite
Ikona - publikováno
20. 3. 2012
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým

Skenujte 3D objekty vo vysokej kvalite

Spoločnosť HP prichádza s novou funkciou v sérii tlačiarní HP TopShot, ktorá dokáže snímať obrázky priestorových objektov jednoducho a bez potreby špeciálneho nastavenia alebo osvetlenia. Pomocou aplikácií ich vie potom orezať od pozadia a odoslať napríklad na web.

Prvá farebná multifunkčná tlačiareň HP s funkciou skenovania 3D, HP TopShot LaserJet Pro M275, je ideálna pre malé podniky alebo domáce kancelárie, kde ponúka štandardné funkcie ako sú skenovanie, kopírovanie a tlač dokumentov.

Navyše má v závesnom ramene zabudovaný fotoaparát, ktorý dokáže snímať obrázky ľubovoľných dokumentov do formátu A4 alebo vytvárať zábery malých 3D priestorových objektov vo vysokej kvalite. Prípadné skreslenie pozadia odstráni špeciálny skenovací softvér HP a hotové obrázky môžete použiť prakticky ihneď.

Na obsluhu zariadenia je možné použiť intuitívny farebný dotykový displej s uhlopriečkou 8,9 cm (3,5"), ktorý umožní jednoduchý prístup k nastavovaniu, ukladaniu obrázkov, informáciám a správe celého procesu. Pristupovať na web je možné aj priamo cez tlačiareň bez použitia počítača.

Technológia HP ePrint umožňuje navyše tlačiť takmer z ľubovoľného miesta pomocou smartfónu, notebooku alebo iného mobilného zariadenia - stačí byť pripojený na internet. S technológiou AirPrint 6 je možné tlačiť priamo (bez potreby internetu) a bezdrôtovo zo zariadení iPad, iPhone a iPod touch.


Cena: 477 € s DPH

Pokračovat

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk