Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityHP Officejet Pro X576dw
Ikona - publikováno
12. 9. 2013
Ikona - časomíra
1 minúta čítania
Autor:
HPobchod tým

HP Officejet Pro X576dw

Hlavnou prednosťou týchto tlačiarní je vysoká rýchlosť tlače v ISO móde 42 strán / min av general móde dokonca až 70stran/min. Túto rýchlosť bolo možné dosiahnuť vďaka HP Page Wide technológii využívajúcej jednoprechodovú tlač pomocou fixnej tlačovej hlavy. Tá sa skladá z 10 tlačových hláv umiestnených vedľa seba a pokrýva celú šírku papiera. Vďaka použitiu veľkokapacitných náplní sa cena tlače pohybuje na úrovni 0,01 € / stránku v čiernej a 0,05 € / stránku v farbe.

Konektivita je zaistená pomocou USB, LAN, WiFi, a tiež technológiou ePrint, AirPrint či vstavaným USB konektorom pre priamu tlač alebo ukladanie naskenovaných dokumentov. Pomocou 11 cm farebného dotykového display môžete ovládať všetky funkcie tlačiarne. Tlač (ako jednostranná tak obojstranná), fax, kopírovanie a skenovanie z obojstranného automatického podávača dokumentov cez USB, po sieti do adresárov alebo emailu. Uvedenie tejto tlačiarne na slovenský trh je naplánované na začiatok novembra. V tomto období ju tiež plánujeme pridať do ponuky multifunkčných tlačiarní radu Officejet na HPobchod.sk .

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk