OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Ako vyberať na HPobchode

Už viete, akú tlačiareň skutočne potrebujete a ktoré vlastnosti sú pre vás dôležité. Bez obáv sa tak pustite do výberu konkrétneho modelu. V našom e-shope môžete postupovať presne podľa nášho návodu.

Začnite voľbou správneho typu tlačiarne. Hodí sa vám viac laserová, alebo atramentová tlačiareň? A využijete aj skener alebo fax? Potom pokračujte spresnením parametrov a vyberte si napríklad spôsob pripojenia alebo počet zásobníkov na papier.

Len čo sa dostanete k užšiemu výberu, preštudujte si každú tlačiareň zvlášť. Pozornosť venujte vlastnostiam a samozrejme cene. Teraz už je len na vás, ktorej tlačiarni dáte nakoniec prednosť.

A ak si ani potom nevyberiete, nie je nič jednoduchšie ako zavolať na našu zákaznícku linku, napísať nám e-mail alebo vyplniť náš kontaktný formulár. Radi vám poradíme.

publikované: 15.06.2015
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk