OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Darčekový poradca
 

Zodpovednejšie, šetrnejšie, ekologickejšie

Nadnárodné spoločnosti majú povinnosť byť spoločensky zodpovedné, nielen v oblasti ľudských práv, ekonomických a etických kódexov, ale aj v šetrnom prístupe k našej planéte.

V dnešnej spotrebnej dobe, žiaľ, dochádza k nadmernému znečisťovaniu planéty dôsledkom nadmernej produkcie a spotreby plastových výrobkov, a preto sa ľudia i firmy musia zamýšľať nad tým, ako s týmto odpadom nakladať, aby nedošlo ku skaze našej planéty pre budúce generácie.


Veľa firiem začalo využívať recyklovateľné materiály na druhotnú výrobu, napríklad materiálov pre automobilový priemysel, oblečenia alebo iných textilných produktov.

 

HP tašky a kabelky z recyklovaných PET fliaš

Spoločnosť HP už nejakú dobu používa recyklované plasty na výrobu atramentových náplní a tonerov, ale začala tiež využívať rozdrvené PET fľaše na výrobu vlastného príslušenstva z textilu. PET fľaše sa roztriedia, očistia a následne rozdrvia na mikročiastočky, ktoré sa zapracúvajú do textilných látok.

V minulosti ste mohli v HP ponuke aj na našom e-shope napríklad nájsť dámske kabelky, tašky, batohy a obaly na notebooky, ktoré boli z recyklovaných materiálov. Aktuálne sa v našej ponuke nachádzajú štýlové HP Recycled SERIES batohy a brašne, ktoré obsahujú materiál z PET fliaš.

Nové tašky HP Pavilion Renew

HP prichádza s novým radom príslušenstva HP Pavilion Renew, ktoré bude dostupné aj v našom e-shope. V ponuke budú dve tašky, jedna kabelka a jeden batoh.

Všetky produkty sú v dvoch farebných (sivá a modrá NAVY). Elegantná kombinácia textilu a kože vyšperkuje Váš outfit.

Veľmi pozitívnym aspektom radu HP Pavilion Renew je vypracovanie z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči vlhkosti a zachytia jemné kvapky dažďa.

Buďte ohľaduplní k prírode a pomáhajte s nami využívať efektívne produkty z recyklovaných materiálov.

Príjemné nosenie a dobrý pocit na srdci Vám praje HPobchod.sk.

publikované: 08.07.2020
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk