OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Prečo si mám obstarať notebook?     |     Aký typ notebooku mám zvoliť?     |     Na aké vlastnosti sa mám zamerať?     |     Ako vyberať na HP obchode

4. Ako vyberať na HP obchode?

Už máte predstavu, aký notebook chcete a vyznáte sa vo všetkých dôležitých funkciách a vlastnostiach. Ktorý notebook je ale pre vás ten pravý?

V našem e-shopemôžete vyberať presne podľa nášho návodu. Najprv si vyberte, k čomu budete notebook skutočne využívať. Budete si na ňom prehliadať internet, pracovať alebo hrať hry?

Po výbere správnej kategórie sa zamerajte na parametre. Nastavte si všetky vlastnosti, ktoré sú pre vás dôležité. Uhlopriečku displeja, veľkosť pevného disku alebo rozlíšenie.

A ak si ani potom nevyberiete, nie je nič jednoduchšie, ako zavolať na našu zákaznícku linku, napísať nám e-mail alebo vyplniť náš kontaktný formulár. Radi vám poradíme.

publikované: 12.06.2015
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk