OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Prečo si mám obstarať notebook?     |     Aký typ notebooku mám zvoliť?     |     Na aké vlastnosti sa mám zamerať?     |     Ako vyberať na HP obchode

1. Prečo si mám obstarať notebook?

Sú prenosné, majú nízku spotrebu a neobťažujú množstvom káblov. To je len niekoľko dôvodov, prečo si obstarať práve notebook. Stolné počítače síce ponúkajú vyšší výkon za nižšiu cenu, väčšie pohodlie pri práci a ľahké vymieňanie súčiastok, všetko ostatné ale hrá pre notebooky.

Dnes už navyše bez problémov zoženiete nadupaný notebook, ktorý sa vyrovná aj tým najvýkonnejším počítačom. Na rozdiel od nich ale s notebookom nie ste obmedzení veľkými rozmermi a môžete s ním bez obáv vyraziť napríklad na chalupu alebo dovolenku.

Vďaka nízkej hmotnosti sa vám dnešné notebooky neprenesú ani pri každodennom cestovaní medzi domovom a prácou. Väčšina z nich navyše zvládne na jedno nabitie pokojne aj niekoľko hodín práce. Limitovaní nie ste ani príslušenstvom, k notebooku pripojíte takmer čokoľvek – či už s pomocou prípojky alebo bezdrôtovo.

Pri ich výbere sa rozhodujeme podľa toho, k čomu ich chceme využívať, podľa parametrov a samozrejme podľa ceny.

> Aký typ notebooku mám zvoliť

publikované: 12.06.2015
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk