OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Ospravedlňujeme sa za výpadok

22. 6. 2020
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým

Vážení zákazníci,

UPDATE 30. 6. 2020: Všetky postihnuté systémy sú už opravené a HPobchod je plne funkčný.

verte mi, že si osobne veľmi vážim, že ste zákazníkmi HPobchod.sk a odvážim sa to isté tvrdiť aj za kolegov v našom tíme. O to viac ma mrzí situácia, do ktorej sme Vás v ostatných dňoch uviedli.

V dôsledku sofistikovaného kybernetického útoku na dátové centrum, v ktorom internetový obchod HPobchod prevádzkujeme, došlo v poslednom týždni k nedostupnosti celého e-shopu.

Z preventívnych dôvodov a s cieľom eliminovať riziko napadnutia systémov stránky HPobchod sme dali na rady kolegov a odstavili kompletne celý systém.

Chcel by som sa Vám touto cestou ospravedlniť za spôsobené komplikácie. Problémy sa nám už podarilo vyriešiť.

Chápem, že sme spôsobili celý rad nepríjemností, a nepomohla tomu ani naša znížená schopnosť reagovať na Vaše požiadavky, či proaktívne komunikovať adresne, priamo na Vás.

Sme si plne vedomí, že chyba je na našej strane a nesieme plnú zodpovednosť.

Veľmi si vážim Vašu dôveru a chcel by som sa Vám touto cestou ospravedlniť za nedostupnosť nášho internetového obchodu HPobchod.sk v posledných dňoch.

Chápem, že Vám nedostupnosť nášho webu mohla, a v mnohých prípadoch aj spôsobila, nemalé komplikácie. Veľmi ma mrzí, ak sme týmto ohrozili Vašu dôveru a spôsobili prípadné nepríjemnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť (stav objednávky, prípadné objednávky, produktové informácie atď.): info@hpobchod.sk

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť

Roman Plášil | HPobchod Manager

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Päť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
Zdieľajte článok s kamarátmiFacebookFacebookLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
© 2008 - 2021 HPobchod.sk