OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

HPobchod stále funguje a doručuje

Vážení zákazníci, všetkých nás ovplyvňuje a všetci vnímame situáciu, ktorá nastala. Chceme vás uistiť, že sme tu pre vás aj naďalej každý pracovný deň od 9:00 - 17:00. Určite sa nevyhneme najnutnejším opatreniam, či už zákonom daným alebo chrániacim verejné zdravie, a tým i zdravie nás všetkých.

Potrebujete poradiť s výberom notebookutlačiarne alebo príslušenstva? Špecialisti HPobchod.sk sú Vám k dispozícii na čísle 0244 643 181 .

Prepravné spoločnosti i naďalej doručujú Vami zadané objednávky, aj keď s rôznymi obmedzeniami, primárne sa týkajúcimi kontaktných platieb. Preto Vás prosíme o zhovievavosť, stále sú k dispozícii nasledujúce varianty.

Doručovanie objednaného tovaru

Prvá možnosť platby je platba bankovým prevodom (z dôvodu eliminácie osobného kontaktu). Čakáme na pripísanie platby na náš účet a objednávka bude expedovaná neskôr. Druhá možnosť platby je platba kartou u kuriéra pri prevzatí zásielky. Dobierka hotovosťou nie je z hygienických dôvodov možná.

Najčastejšie otázky

Kedy môžem očakávať dodanie zásielky?

Ak sa pripísala platba prevodom na náš účet, tovar expedujeme ten istý deň. Prosíme o zhovievavosť, pretože z dôvodu uzatvorenia kamenných predajní sú dopravcovia vyťažení. Mrzí nás, že aktuálna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na hraniciach sú dlhé kolóny a tak sa čas dodania môže predĺžiť.

Miesto môjho bydliska je v karanténe, môžem zásielku nejakým spôsobom dostať?

Je nám ľúto, ale dopravcovia sa do týchto oblastí nedostanú. Prípadné zmeny odporúčame sledovať na informačných kanáloch ako televízia a internetové spravodajstvo.

publikované: 23.03.2020
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk