OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

HPobchod stále funguje a doručuje

Vážení zákazníci, všetkých nás ovplyvňuje a všetci vnímame situáciu, ktorá nastala. Chceme vás uistiť, že sme tu pre vás aj naďalej každý pracovný deň od 9:00 - 17:00.

Potrebujete poradiť s výberom notebooku, tlačiarne alebo príslušenstva? Špecialisti HPobchod.sk sú Vám k dispozícii na čísle 0244 643 181 .

Doručovanie objednaného tovaru

Prepravné spoločnosti i naďalej doručujú Vami zadané objednávky. Aktuálne informácie o obmedzeniach nájdete priamo na webových stránkach dopravca.

Najčastejšie otázky

Kedy môžem očakávať dodanie zásielky?

Ak sa pripísala platba prevodom na náš účet, tovar expedujeme ten istý deň. Prosíme o zhovievavosť, pretože z dôvodu uzatvorenia kamenných predajní sú dopravcovia vyťažení. Mrzí nás, že aktuálna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na hraniciach sú dlhé kolóny a tak sa čas dodania môže predĺžiť.

publikované: 23.03.2020
Facebook
© 2008 - 2021 HPobchod.sk