OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Rozšírenie počítača HP mini o ďalšie komponenty

Stolné počítače HP mini veľmi jednoducho rozšírite o komponenty, ktoré zvýšia produktivitu počítača pri zachovaní skvelých designových a fyzických vlastnosti.

Ako rozširujúci modul možno zakúpiť:

Rozšíriť počítač možno až o dva rôzne komponenty jednoduchým a praktickým spôsobom. Každý modul v balení obsahuje tiež potrebné skrutky rôznéj dĺžky, prepojovacie USB kábly a samozrejme užitočný návod.

V prípade inštalácie prvého rozširujúceho modulu sa do počítača zaskrutkujú  tri skrutky (8 mm), na ktoré sa zachytí modul a do zostavajúceho štvrtého otvoru sa zaskrutkuje jedena skrutka (29 mm), aby bol modul pevne uchytený k počítaču. Na záver sa oba produkty prepoja priloženým, kratším USB káblom.

Druhý modul sa inštaluje rovnakým spôsobom. Opät sa zaskrutkujú tri skrutky (tentokrát 4 mm) na prvý rozširujúci modul, vyskrutkuje sa štvrtá skrutka (29 mm), druhý modul sa zasunia na prvý a štvrtým otvorom sa pomocou skrutky (54 mm) všetky pripevnia k počítaču. Druhý modul sa opät ešte prepojí s počítačom dlhším USB káblom.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Štyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
© 2008 - 2021 HPobchod.sk