Zľavová akcia iba do nedele 26.5.! 
Zľavy až 140 € nájdete TU
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodPre médiáPre médiá

Pre médiá

Ak hľadáte tlačové správy a zaujímavé informácie o internetovom obchode HPobchod. sk alebo všeobecné novinky o produktoch HP, ste tu správne. Radi poskytneme potrebné informácie novinárom, zástupcom médií a ostatným partnerom o nových produktoch a službách, ktoré ponúkame. Zároveň pre vás a našich zákazníkov pravidelne pripravujeme najzaujímavejšie novinky, ktoré chystáme do ponuky.

Tlačové správy

Všetky vydané správy zhromažďujeme na jednom mieste. Nájdete ich v prehľade tlačových správ.

Novinky

Najzaujímavejšie novinky z našej ponuky, články a zaujímavosti o produktoch HP nájdete v aktualitách. Pravidelne tiež upozorňujeme na zaujímavé články o HP produktoch.

Kontakt pro médiá

Tento kontakt je vyhradený pre novinárov. Dotazy zákazníkov, prosím, smerujte na zákaznícku linku HPobchod.sk alebo nám napíšte cez kontaktný formulár.

O internetovom obchode HPobchod.sk

HPobchod.sk sa úzko špecializuje na ponuku počítačov, notebookov, tlačiarní a originálneho príslušenstva z produkcie spoločnosti HP Inc. Už od roku 2008 zastáva významné miesto na slovenskom trhu a pomáha zákazníkom s výberom najlepších HP produktov pre rozmanité potreby každého z nich. E-shop HPobchod.sk je prevádzkovaný spoločnosťou E LINKX v spolupráci s lokálným zastúpením spoločnosti HP.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk