Ochladzujeme ceny až o 400 €!
Je vám horúco?
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityOriginálne farby HP

Originálne farby HP

Ikona - publikováno
1. 10. 2019
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým
Spoľahnúť sa na originálne atramentové a tonerové kazety HP znamená spoľahnúť sa na technológie s preverenou a testovanou kvalitou. Dajte prednosť originálu a získajte čo možno najjednoduchšiu tlač bez zbytočných komplikácií a opakovaní.

Oplatí sa kupovať originálne kazety HP?

Kazety HP sú výsledkom stoviek hodín testovania a mnohých rokov technologickej a vedeckej práce, aby používateľom prinášali špičkovú skúsenosť s finálnou tlačou.Konzistentné výsledky1


S originálnymi kazetami HP sa môžete spoľahnúť na konzistentné výsledky.


Kvalitné výtlačky


Pri používaní originálnych kaziet HP spoznáte, čo znamená výnimočná kvalita tlače.


Ekologická voľba2


Kazety boli navrhnuté s ohľadom na životné prostredie, aby sa dali ľahko recyklovať a pomáhali znižovať tvorbu odpadu.


Spoľahlivosť


Iba originálne kazety HP sú starostlivo vyladené pre fungovanie s tlačiarňami HP a dokážu tak zaistiť spoľahlivosť a kvalitu.

Prázdnu kazetu vráťte
ikona

Či už sa rozhodnete vrátiť použité kazety do zberného dvora alebo prostredníctvom programu HP Planet Partners urobíte správny krok k ochrane životného prostredia.

HP využíva recyklované materiály pri výrobe nových tlačových kaziet. Recykluje vrátené originálne kazety z programu HP Planet Partners a spolu s ďalšími recyklovateľnými materiálmi ich využíva pri výrobe nových originálnych atramentových a tonerových kaziet.
Žiadajte si originál
ikona

Chráňte sa pred falzifikátmi a nech už nakupujete kazety do svojej tlačiarne kdekoľvek, žiadajte si originály. 100-percentnú istotu získate nákupom priamo na priamo na HPobchod.sk alebo autorizovaných predajcov HP

1. Údaje o atramente sú založené na štúdii spoločnosti Buyers Laboratory Inc. z júla 2017, zadanej spoločnosťou HP, ktorá porovnávala originálne atramentové kazety HP (121XL, 122XL, 178XL, 300, 300XL, 301XL, 364, 364XL, 650, 950XL, 970XL, 971XL) s 21 značkami neoriginálnych doplňovaných a repasovaných atramentových kaziet, ktoré sa predávajú na trhu EMEA. Podrobnosti: http://keypointintelligence.com/media/1609/hp-emea-refill-study_rep.pdf (PDF 4,5 MB). Údaje o toneri sú založené na štúdii spoľahlivosti farieb SpencerLab Colour Reliability z roku 2014 zadanej spoločnosťou HP pre kazety predávané v Európe, na Blízkom východe a v Afrike CE400A / X, CE401A, 02A, 03A; viď spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf (PDF 2.46 MB) a štúdie čiernobielych tonerov HP 83A, 80A; spencerlab.com/reports/HPReliability-EMEA-2016.pdf (PDF 2.65 MB)

2. Dostupnosť programu HP Planet Partners sa môže líšiť. Podrobnosti nájdete na stránke www.hp.com/recycle. Informácie o recyklovaných materiáloch použitých v kazetách viď na www.hp.com/go/recycledcontent.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk