OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Montáž počítače HP mini

Počítače HP mini disponujú štyrmi montážnymi bodmy, ktoré zodpovedajú norme VESA (Video Electronics Standards Association), ktorá zaisťuje štandardné montážne rozhranie pre ploché obrazovky, ako napríklad na tieto monitory HP:

Pre pripevnenie počítača na zadnú stranu monitoru slúži rychloupínací konzole HP Quick Release. Ta sa skládá z dvoch častí. Jedna čásť v tvare podkovy sa pomocou priložených skrutiek pripevnia k počítaču, druhá část s uvolňovacou páčkou sa priskrutkuje k zariadeniu, na ktoré sa bude počítač montovať. Uvolňovacia páčka na druhej časti by mala smerovať hore. Potom stači čásť s počítačom zasunuť do druhej časti montážneho zariadenia. Bezpečné spojenie poznáte podľa počuteľneho "cvaknutia".  Pre opätovné uvolnenie počítača je nutné posunuť páčku na stranu.

Montáž na monitor

Montáž na dosku stola

Montáž na stenu.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Štyria špecialisti na HP techniku
 sme online
02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
© 2008 - 2021 HPobchod.sk