Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityLovecká sezóna trochu inak

Lovecká sezóna trochu inak

Ikona - publikováno
14. 6. 2015
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
Jakub Keclík

Blížia sa prázdniny a dovolenky, ktoré lákajú k loveniu skvelých a často nečekaných zážitkov. Hon na zážitky si i my výborne užívame a tešíme sa na neho, ale občas s odstupom času ztrácame presnú predstavu, ako to vlastne bolo. Preto sme s nadšením uvítali príchod nových produktov – akčných kamier. Vďaka nim si nadchádzajúceho leta budeme všetko dôležite pamätať a ulovené trofeje (okamihy) si zavesime na stenu (tu socialnu).

Vďaka miniaturnym rozmerom a malej váhe sa kamery zmestia prakticky kdekoľvek a niesu pre nikoho záťažou. Napríklad ani pre štvornohých pomocníkov, ktorí nás často sprevádzajú na potulkách tajgamy aj veľhoramy. Niektorí „hrdinovia“ ich dokonca posielajú s kamerou do krovia a z bezpečné vzdialenosti potom na mobile sleduju, čo sa v kroví deje.

Vstavaná WiFi totiž snímaný obraz prenáša  pomocou aplikácie HP Xcam na niektore chytré zariadenia. Pokiaľ preferujete trochu akčnejši lov na bicykly, na lyžiach alebo na kajaku, kameru pomocou dodávaného príslušenstva vhodne pripevnite a vyrazte. A pokiaľ je prirodzene teritórium vašeho cieľa pod vodou, oblečte kameru do vodeodolného obalu a vrhnite sa pod vodnú hladinu.

Preskúmajte , ktorá z akčných kamier ac200w a ac300w vhodne doplní vaše lovecké vybavenie.

Tip! Ak nelovíte iba v blízkom okolí, ale vyrážate do terénu v stroji poháňanom konskými silami, využijete záznamovu kameru HP F-310 Dashcam, ktorá uloží záznam jazdy a neočakávaných stretov.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme online
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk