Použite zľavový kód: PRAZDNINY. Platí pre notebooky a PC v hodnote nad 599 €.
Zľava 30 € na notebooky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityRýchlejšie, menšie a úspornejšie = JetIntelligence

Rýchlejšie, menšie a úspornejšie = JetIntelligence

Ikona - publikováno
28. 4. 2016
Ikona - časomíra
3 minúty čítania
Autor:
Jakub Keclík

HP LaserJet

Spoločnosť HP po niekoľkých rokoch vývoja predstavuje novú sériu laserových tlačiarní, ktoré sú menšie a rýchlejšie, čo z nich robí zďaleka najlepšíe tlačiarne v obore.

V srdci tlačiarní nájdete novú generáciu tonerových kaziet HP ColorSphere 3 s technológiou JetIntelligence. Dôležitým faktorom, ktorý umožňuje nové možnosti tlače, je zloženie tonerového prášku. Každú najmenšiu časticu farebného prášku tvorí tvrdá škrupina a mäkké jadro. Škrupina zabezpečuje menšie opotrebenie a tým aj vyššiu výťažnosť. Mäkké jadro potom umožňuje rýchlejšie topenie a zapekanie pri nižších teplotách. Vďaka tomu je tlač rýchlejšia a šetrí energiu. Kvalita tlače je stále výnimočná.

V roku 1984 uviedla firma HP na trh vôbec prvú laserovú tlačiareň pre domácnosti. Predstavenie technológie JetIntelligence je od tej doby najväčším technologickým pokrokom v tejto oblasti. Posúďte sami, zmeny sú to skutočne prevratné

HP LaserJet

Ďalšie technológie zabezpečujú jednoduchú správu všetkých výtlačkov. Tlačiarne inteligentne predpovedajú zostávajúcu úroveň tonera, dokážu identifikovať sfalšované kazety, inštalácia nových je ľahšia bez nutnosti odstránenia tesniacej fólie a tlačové úlohy je možné posielať cez mobilné aplikácie alebo pomocou NFC. Podpora tlače Microsoft® Word alebo PowerPoint dokumentov, rovnako tak formátov PDF a JPG priamo z USB prenosných diskov zvyšuje Vašu produktivitu a flexibilitu.

Laserové tlačiarne s podporou tonerov s JetIntelligence

Informácie o úspornosti, rýchlosti a úspore energie: založené na internom testovaní HP predchádzajúcich tlačových zariadení v januári 2015 a publikovaných informáciách o nich. Dáta sa môžu meniť podľa nastavenia jednotlivých zariadení. " Rýchlejšie " sa týka rýchlosti vytlačenie prvej strany ( FPOT - Firts Page Out Time ). Informácie o efektívnom využití energie: HP M252 je o 15%, HP M277 je o 16% a HP M553 je o 53% úspornejší ako ich predchodca. Detailné informácie nájdete na hp.com/go/LJclaims.

Informácie o až o 33% viac vytlačených stránkach - Založené na výťažnosti kaziet HP 131A a 507A v porovnaní s originálnymi HP tonery HP 201X a 508X. Viac informácií nájdete na http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk