Pre firmy
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Naše tipy
ÚvodAktualityHP prichádza s novými verziami mobilných pracovných staníc HP ZBook
Ikona - publikováno
31. 10. 2013
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým

HP prichádza s novými verziami mobilných pracovných staníc HP ZBook

Spoločnosť HP predstavila novú mobilnú pracovnú stanicu a zaraďuje ju tak do portfólia HP Z DNA , ktoré oceňujú zákazníci z celého sveta . Nový rad mobilných pracovných staníc HP ZBook Mobile Workstations teraz ponúka nové tenšie a ľahšie prevedenie , pričom zahŕňa prvý model na svete v prevedení typu " ultrabook " - HP ZBook 14 , a ďalej stanice HP ZBook 15 a 17.

Produktový rad HP ZBook Mobile Workstations je určený  pre profesionálov, vyžadujúcich  výkon bežnej pracovnej stanice v mobilnom prevedení . Prináša výkon štvrtej generácie dvoj - a štvor- jadrových procesorov Intel ® Haswell a najnovšiu generáciu grafík NVIDIA a AMD , vrátane novo predstavenej profesionálne grafiky NVIDIA s mobilnou architektúrou Keplar . Rada HP ZBook taktiež ponúka inovatívne šasi v beznástrojovom prevedení  pre ľahkú údržbu či upgrade hardvéru .

Model HP ZBook 15 zase umožní pripojenie displeja s obrovským rozlíšením QHD + 3 200 × 1 800 obrazových bodov , ktorý poskytne novú úroveň detailov,  ktoré  ocenia najmä zákazníci vyžadujúci extrémnu presnosť a vernosť zobrazenia. Modely HP ZBook 15 a 17 ponúkajú aj Thunderbolt port , rovnako ako voliteľný panel DreamColor Display pre zobrazenie verných a konzistentných farieb aj pre tlačové náhľady a plochy veľkých monitorov . Tieto mobilné pracovné stanice sú už v predaji .

HP ZBook 15       • HP ZBook 17

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2023 HPobchod.sk