OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Spoločnosť HP Inc. inovuje portfólio prémiových spotrebiteľských produktov

Najnovšie notebooky, konvertibilné zariadenia a all-in-one prinášajú prémiový dizajn, kvalitu aj výkon.

Bratislava, 12. októbra 2016 – Spoločnosť HP Inc. dnes predstavila najnovšiu generáciu prémiových produktov. Nové portfólio obsahuje ešte tenšie a ľahšie konvertibilné zariadenia s dlhšou výdržou batérie a all-in-one zariadenie v nádhernom dizajne a s vysokým výkonom.

Medzi predstavené prémiové produkty patria:

 • HP Spectre x360 – druhá generácia revolučného konvertibilného zariadenia s takmer neviditeľným rámom monitoru a s telom o 13 percent tenším a o 11 percent ľahším.
 • HP ENVY notebook  ponúka sofistikovaný dizajn a výdrž až 14 hodín na batérii1 , čo je o 4 hodiny viac ako pri predchádzajúcej generácii.
 • HP ENVY AiO 27 spája vysoký výpočtový výkon a multimediálnu funkčnosť v displeji s extrémne tenkým rámom a s certifikáciou Technicolor Color. Pod displejom je umiestnený integrovaný soundbar so štyrmi integrovanými reproduktormi naladenými firmou Bang & Olufsen.
 • HP ENVY 27s –  tento 4K IPS monitor2 s úzkym rámom je ideálny aj pre režim dvoch monitorov.

Zákazníci majú v prípade prémiových produktov vysoké požiadavky na výkon zariadení, kvalitu zobrazenia médií a produktivitu či už v kancelárii, doma alebo na cestách,“ hovorí Anne-Sophie Hadberg, riaditeľka oddelenia Consumer Personal Systems v regióne EMEA v spoločnosti HP Inc. „Našu vedúcu pozíciu v oblasti prémiových produktov upevňujeme prostredníctvom inovovaného portfólia. Zákazníkom prinášame silné stroje v tenkom a ľahkom dizajne, vďaka čomu je ich prenášanie ešte jednoduchšie. Tiež kompletne meníme naše all-in-one zariadenie, ktoré prináša do domácnosti nielen skvelý zvuk.“

HP Spectre x360 so silným výkonom v elegantnom tele

Spoločnosť HP vzala svoj najúspešnejší prémiový notebook a ešte viac ho zdokonalila. Nový Spectre x360 má o 25 percent dlhšiu výdrž na batérii –  až 15 hodín. Umožňuje to najnovšia 7. generácia procesorov Intel® CoreTM a 57,8W batéria, ktorá má síce tenší dizajn, ale vyššiu kapacitu. Nový úzky rám displeja zmenšil šírku z každej strany až o 10 milimetrov pri zachovaní veľkosti zobrazovacej plochy. Vďaka novému kĺbovému systému je HP Spectre x360 tenký necelých 13,8 milimetra, čo je o 2 milimetre menej ako prechádzajúca generácia. Nový model je tiež ľahší, váži 1,29 kg3 . Počítač má až štyri reproduktory. Skvelý zvuk v akomkoľvek režime zabezpečilo ladenie od spoločnosti Bang & Olufsen a technológia HP Audio Boost s dvomi reproduktormi smerovanými dopredu a dvomi dolu.

Nový Spectre x360 ponúka výbornú konektivitu. Zariadenie obsahuje dva porty USB-Type CTM s podporou ThunderboltTM 3 a port USB-Type A 3.0, ktoré umožňujú pripojenie najnovšieho príslušenstva. Displej je tvorený 13,3“ (33,78 cm) FHD IPS4 panelom. Farba Natural Silver s lesklými detailmi na kĺbe dotvára elegantný profil.

Ďalšie prvky:

 • Nový dizajn s dvomi ventilátormi optimalizuje odvod tepla a zaisťuje, že sa zariadenie neprehrieva ani pri chode náročných aplikácií.
 • 7. generácia procesorov Intel® Core™ i5 alebo i75 .
 • Až 1TB PCIe SSD6 pre vysoký výkon a dostatok miesta pre ukladanie videí a fotiek vo vysokom rozlíšení.
 • Kamera HP Truevision FHD Webcam s o 12 percent širším záberom, ideálna pre videohovory.
 • Rýchle dobíjanie HP Fast Charge dobije batériu na 90 percent za 90 minút7 .

Notebook HP ENVY so silou v tenkom a ľahkom tele

HP ENVY je navrhnutý pre zákazníkov, ktorí chcú prvotriedny notebook za prijateľnú cenu. HP ENVY kombinuje krásu a silu využívajúc vylepšené kovové materiály a tenké línie vo farbe Natural Silver. Nový 13,3“ (33,78 cm) notebook HP ENVY prináša až o štyri hodiny dlhšiu výdrž na batérii v porovnaní s posledným modelom. Pri šírke necelých 14 milimetrov a hmotnosti 1,42 kg je HP ENVY o niečo širší a ťažší ako prechádzajúca generácia. Teraz sa však môže pochváliť väčšou batériou a najnovším Intel® CoreTM procesorom pre vyšší výkon aj na cestách.

Konštrukcia s nadvihujúcim sa kĺbom v spojení s podsvietenou klávesnicou a rozšíreným touchpadom umožňuje pohodlnejšie písanie aj pri horších svetelných podmienkach. Voliteľný displej bez rámu prináša živé vizuálne efekty a obraz pre filmy a hry v QHD+, QHD alebo FHD rozlíšení. Dvojica reproduktorov so zvukom naladeným firmou Bang & Olufsen a technológiou HP Audio Boost poskytuje skvelý zvuk pre čo najlepší zážitok z filmov a hudby.

Ďalšie prvky:

 • Dva porty USB 3.0, vrátane jedného s funkciou nabíjania v režime spánku a jeden port USB Type-CTM.
 • 7. generácia procesorov Intel® CoreTM i5 a i7.
 • Až 1TB SSD PCIe pre čo najrýchlejšiu prácu s veľkými dátovými súbormi.
 • Až 16 GB RAM.
 • HP Fast Charge pre dobitie až na 90 percent za 90 minút.

HP ENVY AiO 27 sa hodí kdekoľvek a prináša skvelé filmové zážitky

HP ENVY AiO 27 prichádza v jednoduchom, ale sofistikovanom dizajne, vďaka ktorému bude v domácnosti ozdobou, a to v ktorejkoľvek miestnosti. Šírka 27“ QHD displeja bola zmenšená o 44 percent na 15 milimetrov. V základni je umiestnený inovatívny soundbar so štyrmi reproduktormi naladenými spoločnosťou Bang & Olufsen pre čo najkvalitnejší zvuk s kruhovým dotykovým ovládačom. Rozlíšenie obrazovky s 3,6 miliónmi pixlov a s certifikáciou Technicolor Color zaručuje vysokú presnosť farieb pri sledovaní videa alebo vytváraní a úpravách obsahu. Tento displej je prvým od HP, ktorý ponúka režim Low blue light pre zníženie únavy očí a lepší spánok. Pre ochranu súkromia ENVY AiO 27 ponúka kameru HP Privacy s podporou IR a mikrofónom, ktorá je v prípade nečinnosti schovaná.

Ďalšie prvky:

 • Výber z množstva výkonných procesorov, vrátane 6. generácie štvorjadrových procesorov Intel® Core™ i5 a i7.
 • Voliteľná dedikovaná grafická karta NVIDIA GTX 950M s 2GB GDDR5 pre výkon v 3D hrách.
 • Hybridné úložisko s až 256GB SSD a 2TB HDD pre vysoký výkon a dostatok miesta pre ukladanie multimediálnych kolekcií.
 • USB Type-CTM s podporou ThunderboltTM 3.
 • HDMI-out výstup pre pripojenie druhého monitora alebo projektora.
 • HDMI-in vstup pre pripojenie notebooku a využitie skvelého 27“ displeja.

Monitor HP ENVY 27s – plynulé rozlíšenie 4K pre profesionálov

HP ENVY 27s využíva moderný dizajn s tenkým hliníkovým stojanom, ktorý navodzuje pocit vznášajúceho sa monitora. Displej s uhlopriečkou 27“ a s 4K IPS panelom s úzkym rámom podporuje technológiu AMD FreeSyncTM8 , ktorá redukuje vlnenie a trhanie obrazu, ktoré sa môže objaviť pri nižších modeloch monitorov. Vďaka presnosti sRGB farieb presahujúcich 99 percent vyzerá 4K obsah jednoducho úžasné. Konektivita je zaistená vstupmi Display PortTM a HDMI.

Ceny a dostupnosť9

 • HP ENVY All-In-One 27 bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 1 599 eur.
 • HP Spectre x360 bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 1 099 eur.
 • Notebook HP ENVY bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 899 eur.
 • Monitor HP ENVY 27s bude na Slovensku dostupný od decembra za cenu od 549 eur.

O spoločnosti HP Inc.

Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom svojho portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvára zážitky, ktoré ohromujú.  Viac informácií o HP Inc. nájdete na http://www.hp.com.

Označenie Intel a Intel Core sú registrované ochranné známky spoločnosti Intel corporation v USA a ostatných krajinách. USB Type-CTM a USB CTM sú registrovanou ochrannou známkou USB Implementers Forum. NVIDIA, GeForce, Surround a NVIDIA logo sú registrované ochranné známky spoločnosti NVIDIA v USA a ostatných krajinách. Microsoft a Windows sú registrovanou ochrannou známkou Microsoft Corporation.

© 2016 HP Development Company, L.P. Tu uvedené informácie podliehajú zmenám bez upozornenia. Jediné záruky k produktom a službám HP sú vyslovene uvedené v záručných prehláseniach, ktoré sú dodávané s príslušnými produktmi a službami. Žiadne tu uvedené informácie by nemali byť považované za ďalšiu záruku. HP nezodpovedá za prípadné technické nebo redakčné chyby či opomenutia.

publikované: 17.10.2016
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk