Pre firmy
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Naše tipy
ÚvodAktualityKemp Goralský dvor

Kemp Goralský dvor

Ikona - publikováno
26. 8. 2014
Ikona - časomíra
1 minúta čítania
Autor:
HPobchod tým
Čo sa týka kempu Goralský dvor, tak je naozaj bohatý na zaujímavosti a atrakcie pre návštevníkov ako je napríklad futbalové ihrisko, bazén či už výstava remeselníckych strojov a výtvorov.

Každoročne sa tu koná aj prehliadka a ukážka rezbárskych umení, ktorých sme sa aj my stali súčasťou keď sme chytili do rúk dláto a kladivo a skúsili sme vyrezať do dreva ornamenty pod dohľadom skúsených rezbárov.

Zo začiatku sme mali s kolegom problémy sa zorientovať, pretože je tam naozaj čo pozerať a človek si niekedy až nevie vybrať. Opäť sme boli veľmi radi, že máme po ruke X360-tku a že si môžeme prehľad atrakcií v okolí pozrieť na monitore a vybrať si čo si pozrieme a čo navštívme.

Kemp Goralský dvor sa nachádza len pár km od Poľských hraníc, takže pokiaľ by mal niekto z návštevníkov kempu záujem ochutnať pravé poľské krowky tak teraz ich má v podstate na dosah ruky. A samozrejme k tomuto všetkému sa kemp nachádza v údolí medzi horami takže pokiaľ máte radi relax a čerstvý vzduch tak určite odporúčam lokalitu Goralský dvor, ktorý doslova dýcha tradíciami, či už sú to jedlá, nárečia alebo ukážky rezbárskych prác šikovných rezbárov.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme online
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2023 HPobchod.sk