Použite zľavový kód: PRAZDNINY. Platí pre notebooky a PC v hodnote nad 599 €.
Zľava 30 € na notebooky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityVytvárame fotokoláž

Vytvárame fotokoláž

Ikona - publikováno
9. 1. 2015
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
Roman Plášil
Roman Plášil

Každá vaša fotografia je jedinečná, zachytáva najdôležitejšie okamihy, úspechy alebo zábavné momenty vášho života. Na každú z nich sa radi aj s odstupom času pozriete a pripomeniete si zážitky s ňou spojené. Fotografie môžu pripomenúť emócie, ktoré ste pri ich zachytení prežívali alebo spomínať s láskou na vašich najbližších, pokiaľ ich práve nemôžete mať na blízku.

Spomienky spojené s každou fotografiou jej dodávajú život

Pamätáte sa na dobu, kedy ste s napätím čakali, kým vám doručia vyvolané fotografie z fotolabu a netrpezlivo ste následne prezerali balíček, zakladali jednotlivé fotografie do albumov a občas prežili aj drobné sklamania, keď niektorá z nich nevyšla podľa vašich predstáv?

Od tejto doby sme sa posunuli a máme mnoho fotografií uložených na diskoch počítačov, notebookov, či v pamätiach mobilných telefónov. Je fajn, že si môžeme niektorú z nich vybrať, uložiť ju na plochu a kochať sa tak celý deň alebo ju zdieľať s ostatnými na Facebooku. Ale na všetky zvyšné fotografie sa nepozeráme už tak často. Pokiaľ to chcete zmeniť, nezostáva vám nič iné, len vybrané fotografie vyvolať.

Ale ako vybrať tú pravú?

Vybrať len jednu fotografiu nie je jednoduché. Každá má predsa svoje čaro. Máte ich vo finálnom výbere viac? Nevadí! Riešením je fotokoláž. Dokonca môže byť aj tematicky ladená a dodať fotografiám nový rozmer.

Urobte radosť rodičom aj prarodičom

Viete, kto je najvďačnejším divákom vašich fotografií? Predsa rodičia a prarodičia. Tí si vždy radi pripomenú svoje deti a vnúčatá, aj keď to nedajú vždy najavo. Fotokoláž tak pre nich môže byť skvelým darčekom k životnému jubileu, či k vianočným sviatkom

Krok za krokom

  1. Vyberte si tie najkrajšie fotografie.
  2. Stiahnite si program HP Photo Creation
  3. Vyberte si zo širokej ponuky pripravených šablón – šablóny môžete meniť, ľubovoľne upravovať a pridávať pripravené grafické prvky.
  4. Vytlačte na svojej domácej tlačiarni.

Vzory pre každú príležitosť

Či už chystáte prekvapenie pre svojich blízkych, vyrábate darčeky alebo jednoducho chcete niekomu iba tak urobiť radosť, z ponuky šablón si určite vyberiete. V ponuke nájdete formáty pre rôzne príležitosti, od narodenia bábätka, svadby, Vianoc, novoročných, či valentínskych prianí alebo univerzálne koláže pre každú príležitosť.

HP Photo Creations SCREENSHOT

Užívajte si svoje fotografie po celý rok

Nechajte sa inšpirovať.

Tlačte svoje vlastné priania, pozvánky, fotografie, koláže, stránky do fotokníh alebo kalendáre. Jednoducho pripravte niektorý zo stovky pripravených návrhov pre rôzne príležitosti.

Nainštalujte si aplikáciu HP Photo Creations, vyberte si připravený vzor, přidejte své fotografie, upravte finální vzhled připravenými grafickými prvky.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Roman Plášil
Autor článku
21 rokov v HPobchod
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk