Použite zľavový kód: PRAZDNINY. Platí pre notebooky a PC v hodnote nad 599 €.
Zľava 30 € na notebooky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityAko využiť efektívne čas v dobe koronavírusu

Ako využiť efektívne čas v dobe koronavírusu

Ikona - publikováno
19. 5. 2020
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým
V tomto článku ponúkame tipy na rôzne kurzy či školenia pre dospelých, ktoré môžete absolvovať v tomto nevšednom období, keď sme väčšinou času doma a nemôžeme sa venovať svojim koníčkom.

Človek sa učí celý život a ten, kto vie využiť svoj čas efektívne, stihne za deň viac a bude produktívnejší ako väčšina ľudí. V dobe internetu sa dá jednoducho vzdelávať pohodlne z domu, bez toho, aby ste museli navštevovať kurzy osobne. Existujú online kurzy, ktoré sú buď zadarmo alebo platené. Mnohé z nich končia aj získaním certifikátu.

Seduo.cz – ako efektívne pracovať v Home Office

Človek, ktorý nepracuje pravidelne z domu, v tzv. home office, môže mať tieto dni problém so sústredením a časovým rozvrhom svojej práce. Na seduo.cz nájdete veľmi zaujímavý krátky webinár na tému "Home office a sebadisciplína". Mne samotnému pomohol nastaviť si pracovisko tak, aby ma domáce prostredie nerozptyľovalo. Pre efektívnu prácu z domova je dôležité, aby ste mali nielen pohodlné sedenie a miesto na pracovnom stole, ale aj notebook, ktorému nechýba externá myš a externý monitor. Pripravte si svoje domáce pracovné miesto tak, aby bolo podobné tomu, na ktoré ste zvyknutí vo vašej práci.

skolka doma
Alison.com – zaujímavé kurzy s certifikátmi v angličtine

Tým, ktorí nemajú problém s angličtinou, by sme radi odporučili stránky Alison.com alebo EDX, , kde nájdete veľa kurzov z oblasti marketingu, obchodu, IT, cudzích jazykov či životného štýlu, ktoré nezaberú veľa času. Veľa kurzov je doplnených o inštruktážne videá či hlasový sprievod. Pre lepšie sústredenie a nerušené vzdelávanie odporúčame kvalitné slúchadlá, ktoré, okrem iného, využijete aj na videokonferencie.

Písanie hravo – ako sa naučiť písať
všetkými desiatimi a ušetriť si čas

Človek, ktorý pre svoju prácu potrebuje vo väčšine času počítač a ovláda písanie všetkými desiatimi, ušetrí z hodiny písania 15 minút v porovnaní s tými, ktorí dokážu používať len 2 či 4 prsty. Písanie všetkými prstami zvyšuje pohodlie, sústredenie, rýchlosť a efektivitu. Základný online kurz písania desiatimi prstami môžete absolvovať zadarmo tu.

Každému človeku môže vyhovovať iná základná pozícia rúk a iný typ klávesnice. Niekto rád používa ploché klávesy a niekto naopak vystúpené. U nás si môžete vybrať z veľkého výberu klávesníc.

skolka doma

Dúfame, že vďaka tomuto článku efektívne rozviniete svoje zručnosti a schopnosti a zároveň strávite vďaka produktom z hpobchod.sk pohodlne svoj čas v núdzových podmiekach.

Na záver by sme Vám chceli za tím HPobchod popriať pevné zdravie a úspešné absolvovanie kurzov.

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk