Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
ÚvodAktualityFatranská dolina – Autocamping Belá

Fatranská dolina – Autocamping Belá

Ikona - publikováno
16. 7. 2014
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým
Máte radi šum lesa a hukot rieky? Autocamping Belá sa tiahne pozdĺž rieky Varinka, medzi Belou a Terchovou, a spoločne s lesom navôkol dotvárajú príjemnú atmosféru Fatranskej doliny. Rozľahlosť kempu 2000 m2, umožní každému nájsť si to, čo mu vyhovuje.

Ubytovať sa môžete v stane či chatke alebo môžete prísť s vlastným karavanom. Deti nájdu využitie na detských ihriskách s rôznymi preliezkami alebo šmykľavkami. Po namáhavej túre určite príde vhod osvieženie v bazéne, ktorý sa nachádza priamo v areáli kempingu. Na svoje si prídu i tí, čo milujú opekanie špekáčkov nakoľko v kempe sú vyhradené ohniská. Tí, ktorí majú radi turistiku, očarí okolitá príroda, množstvo turistických i cyklistických chodníkov a kľudná atmosféra rozliehajúca sa po kempingu.

Tipy na výlety do okolia

Janošíkové diery - Skladajú sa z troch ucelených častí: Dolné diery, Nové diery a Horné diery. Turistika je ľahká až stredne ťažká, pri pohľade na krásnu prírodu zabudnete na bežné starosti. Trasu začíname z osád Biely Potok alebo Štefanová.

Výstupy na Veľký a Malý Rozsutec - Tieto skalné masívy sú najviac navštevované v Krivánskej Malej Fatre.

Výstup na Veľký Fatranský Křiváň - - Fatranský Kriváň a s ním celý hlavný hrebeň Malej Fatry je nádherným kútom našej malej krajiny a najvyšším bodom NP Malá Fatra. Na Kriváň sa dá dostať mnohými turistickými chodníkmi. Napríklad kabínkovou lanovkou na Snilovské sedlo a odtiaľ pokračujeme po červenej turistickej značke.

Múzeum Juraja Jánošíka - Expozícia je venovaná histórií Terchovskej doliny a životu Juraja Jánošíka.

Ďalšie zaujímavé ciele v okolí

Stretneme sa?

HP karavan navštívi kemp dňa 21. a 22. júla 2014. Ak sa budete pohybovať niekde v okolí, príďte nás pozdraviť. Prejdite sa po kempe a hľadajte HP logo na karavane a náš tím, ktorý vám rád predstaví novinky z oblasti notebookov a tlačiarní HP a okrem vlastnej prehliadky karavanu má pre návštevníkov pripravené sprievodné súťaže a aktivity pre deti. Tešíme sa na stretnutie a prajeme príjemnú dovolenku. Bližšie informácie o HP roadshow Sloboda na cestách hľadajte na www.HPobchod.sk/sloboda.

Kontakty na Camping Belá – Nižné Kamence
E-mail: camp@bela.sk
Tel.: +421/41 5695 135
Mobil: +421/ 905 742 514

GPS: S 49°14' 52.20“, V 18°59' 19.05“

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmPäť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
Zdieľajte článok s kamarátmiFacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube Twitter
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2022 HPobchod.sk