OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Brožúry a katalógy HP

HP pravidelne pripravuje prehľadové katalógy svojich produktov pre jednotlivé zákaznícke segmenty. Ak patríte medzi zákazníkov, ktorým pomôžu podrobné, prehľadné katalógy s výberom toho pravého počítača, notebooku či tlačiarne, neváhajte a stiahnite si ich.

HP katalóg 2014 - počítače a notebooky pre firmy (Anglicky)

Vyberte si z kompletního prehľadu aktuálnych HP počítačov a notebookov pre vaše podnikanie.

Správne zariadenie od HP pomôže vašej spoločnosti zvýšiť produktivitu a znížiť náklady. Vyberajte zo širokej ponuky HP produktov pre špecifické potreby vášho tímu.

publikované: 05.08.2014

Prehľad tlačiarní HP Ink Advantage

Tlačte až 2x viac strán za rovnakú cenu. Začnite šetriť už dnes.

V HP si uvedomujeme, že vo svojej domácnosti a vašej firme počítate každé euro. Preto sme vyvinuli tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage. Tieto tlačiarne znížia vaše náklady na tlač až o polovicu. Zoznámte sa s ponukou multifunkčných tlačiarní HP a vyberte si tú najlepšiu.

publikované: 05.05.2014

Produktový katalóg HP zima 2013

Technológie, ktoré pracujú pre vás - HP osobné počítače a tlačiarne.

Spoločnosť HP Inc. vyvíja najmodernejšie technológie tak, aby vám maximálne slúžili, plnili vaše každodenné požiadavky, ale napríklad aj Vaše tajné priania. Tento produktový katalóg dokladuje, že HP investuje do vývoja a vyrába také riešenia, s ktorými budete mobilní, efektívni a hlavne štýloví.

publikované: 18.02.2014

Kompaktný sprievodca - počítače , tlačiarne a riešenia od HP - zima 2013

Viac než len podnikové technológie - Inovácie, ktoré pracujú pre vás.

Inteligentné technológie vám pomôžu uspieť s novými aktivitami vo vašom podnikaní a umožnia vám dosiahnuť stanovené ciele. Preto spoločnosť HP neustále kladie veľký dôraz na vytváranie technologických inovácií, ktoré poskytujú podnety pre rast vášho podniku.

publikované: 18.02.2014

Katalógy a brožúry k stiahnutiu

Všetky dostupné katalógy a brožúry HP, vrátane starších vydaní si môžete stiahnuť aj na http://www.hpobchod.sk/specpg/dokumenty.asp

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Štyria špecialisti na HP techniku
 sme offline
02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
© 2008 - 2021 HPobchod.sk