Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Vianočné tipy
ÚvodAktualityThermalpark v srdci Žitného Ostrova

Thermalpark v srdci Žitného Ostrova

Ikona - publikováno
20. 8. 2014
Ikona - časomíra
2 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým
Máte radi vodu, ale nechce sa vám jazdiť až k moru?Priamo v srdci Žitného Ostrova sa nachádza Thermalpark Dunajská Streda, jeho termálna voda je vhodná nielen na plávanie a čľapkanie , ale tiež má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo.

Zažijete veľa zážitkov v jednom z najobľúbenejších stredísk južného Slovenska. Areál sa môže pochváliť 10 interiérovými a exteriérovými bazénmi s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 24 stupňov C do 40 stupňov C.

Až budete mať na prstoch vrásky od vody, môžete sa občerstviť na terase s letným barom a pekným výhľadom. Kemp je veľmi príjemný a ponúka ako možnosť využiť kuchyňu, tak i možnosť variť si v prírode na prenosnom grile. V cene ubytovania v kempe je i vstupenka na kúpalisko.

S HP karavanom budeme stáť v kempe, príďte nás pozdraviť. Môžete vyhrať notebook HP notebook Pavilion x360. Navyše budete mať jedinečnú možnosť otestovať HP produkty na vlastnej koži a preskúmať obytný voz. Rozmýšľate pripraviť deťom bojový plán, neviete kde hľadať inšpiráciu? Náš tým vám rád poradí, nejaké rady a tipy určite nájdete na internete, ďalej si môžete vytlačiť vystrihovačky, mapku trasy či morzeovku.  A potom už stačí len úlohy zašifrovať. Jednou s úloh môže byť aj niektorá z hier na tablete HP či úloha vytlačiť na tlačiarni fotku. Tešíme sa na stretnutie s vami a s vašimi ratolesťami.

Tipy na výlety do okolia

  • Gabčíkovo
  • Vojka nad Dunajom
  • Dunajský Klátov
  • Blahová
  • Jahodná
  • Kolárovo

Zaujímavosti kempu

  • Štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov s termálnou vodou s vysokým obsahom minerálnych látok.
  • Váš domáci miláčik môže tráviť dovolenku s vami.

Stretneme sa?

Thermalpark Dunajská Streda navštívime s HP karavanom dňa 20. - 21. augusta 2014. Ak sa budete pohybovať niekde v okolí, príďte nás pozdraviť. Prejdite si kemp a hľadajte HP logo na karavane a náš tým , ktorý vám rád predvedie novinky v HP notebookoch a tlačiarňach a mimo vlastnej prehliadky karavanu má pre návštevníkov pripravené sprievodné súťaže a aktivity pre deti. Tešíme sa na stretnutie a prajeme pohodovú dovolenku. Bližšie informácie o HP roadshou Sloboda na cestách hľadajte na www.HPobchod.sk/sloboda.

Kontakty na Thermalpark Dunajská Streda

Gabčíkovská cesta 237/38
929 01 Dunajská Streda
Tel.: +421 31 552 40 91
Mob.: +421 905 895 964
E-mail: recepcia@thermalpark.sk

 

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmPäť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
Zdieľajte článok s kamarátmiFacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2022 HPobchod.sk