Pre firmy
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Naše tipy
ÚvodAktualityIntercamp Tatranec pri Tatranskej Lomnici

Intercamp Tatranec pri Tatranskej Lomnici

Ikona - publikováno
13. 8. 2014
Ikona - časomíra
3 minúty čítania
Autor:
HPobchod tým
Ak máte radi ten okamžik , keď sa ráno prebudíte a prvé čo vidíte, sú vysoké štíty hôr? Potom je tento kemp to pravé miesto pre vás. Kemp sa nachádza priamo na úpätí Tatranskej Lomnice. Personál kempu je veľmi milý a ochotný. Pokiaľ sa vám nechce nič variť v kotlíku, môžete využiť miestnu reštauráciu, ktorá je priamo v kempe.

Súčasť kempu je aj tenisové ihrisko a pin-pongové stoly. Rodiny s deťmi  určite ocenia detské ihrisko. Priamo v kempe  je možné požičať si horský bicykel. V okolí kempu je hneď niekoľko zaujímavých cyklistických  trás  a historických miest. Raritou je splav na pltiach po rieke Dunajec v Pieninskom národnom parku /40 km/.

Viete, aké je to cestovať v karavane? Nie, tak  príďte do HP karavanu, ktorý bude v kempe celé dva dni. Okrem toho  môžete preskúmať celý karavan krížom krážom a opýtať sa nášho týmu aké je to cestovať  s obytným vozidlom. Môžete sa tiež zoznámiť s najnovšími  vychytávkami  spoločnosti HP, ktoré vám cestovanie uľahčia. Máme tu úplne nový model notebooku HP Pavilion x360, ktorý môžete behom pár sekúnd premeniť na tablet, ukážeme vám, ako sa dá tlačiť pomocou aplikácie AirPrint a pre deti máme pripravené drobné darčeky a vymalovánky.

Tipy na výlety do okolia

 • Kostol  Nepoškvrneného Počatia Panny Márie  –  Starý Smokovec /6,2km/
  Kostol je postavený v hrázdenom neogotickom alpskom vysokohorskom slohu z roku 1888 podľa projektu arch. G. Majunkeho.
 • Kežmarok /9,6km/ - je hneď niekoľko zaujímavých pamätihodnosti, bazilika minor  sv. Kríža, evanielický kostol, artikulárny kostol, mestské hradby, Thokoliovský  mestský hrad, kostol Navštívenia Panny Márie /Paulínsky kostol /, radnica
 • Strážky /11km /
  Štvorkrídli zámok cenený pre svoj čistý renesančný  sloh, vznikol pravdepodobne prestavbou pevnosti zo 14.storočia. Na prelome 16. a 17. stor. za Horváthových  renesančná prestavba. V polovici 18. stor. dostavaný do súčasnej podoby. Dnes expozícia Slovenskej národnej galérie.

Cyklotrasy

 • Tatranské Matliare – Veľká Lomnica
 • Tatranská Javorina – Podbanské
 • Stará Lesná
 • Kežmarská Biela Voda -  Zelené pleso

Zaujímavosť  kempu

Krásne prostredie a krásny výhľad na Lomnický štít

Stretneme sa ?

Intercamp Tatranec  navštívime s HP karavanom dňa 13. -14. augusta 2014. Ak sa budete pohybovať niekde v okolí, príďte nás pozdraviť. Prejdite si kemp a hľadajte HP logo na karavane a náš tým, ktorý vám rád predvedie novinky v HP notebookoch a tlačiarňach a mimo vlastnej prehliadky karavanu má pre návštevníkov pripravené sprievodné súťaže a aktivity pre deti. Tešíme sa na vašu návštevu a prajeme pohodovú dovolenku. Bližšie informácie o HP roadshow  Sloboda na cestách hľadajte na www.hpobchod.sk/sloboda.

Kontakty na Intercamp Tatranec

Tatranská Lomnica č.202
059 60 Vysoké Tatry
SLOVENSKÁ REPUBLIKA

Tel. : +421-(0)52-4467092
Fax : +421-(0)52-4467082
Mobil: +421-(0)905 499 641
GPS: dĺžka-20,309541 GPS: šírka-49,158716

 

Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku
 sme online
ikona - telefon02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2023 HPobchod.sk