Zľavy až 40%
Tipy na vianočné darčeky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Vianočné tipy
Úvod > Spotrebný materiál

Správne farby pre HP tlačiarne


Vyhľadajte podľa názvu tlačiarne / produktového čísla (PN)

Jednoducho vyhľadajte správny atrament, toner alebo vhodný fotopapier pre vašu HP tlačiareň.
 

Šetrite náklady s XL farbami

Hľadáte kvalitu za rozumnú cenu? Vyberajte atramentové kazety HP XL alebo tonery so zvýšenou. Získate tak až o 50% nižšie náklady1 pri zachovaní špičkovej kvality tlače.

Dajte prednosť originálu

S originálnymi farbami fungujú HP tlačiarne lepšie a ich používaním predĺžite životnosť svojej tlačiarne. HP atramentové cartridge prechádza radom dôkladných testov, ktoré overí ich kvalitu a zaručí vyššiu čistotu a ostrosť tlače.

Dostanete to, za čo si zaplatíte

Nenechajte sa nalákať podozrivo nízkymi cenami. Neoriginálne farby do tlačiarní sa môžu v porovnaní s originálnymi kazetami HP predražiť až o 20%2.
Zbavte sa starostí vyberajte originál a znížte tak nepríjemnosti s tlačou na absolútne minimum. Spoľahnite sa na kvalitu HP atramentov a tonerov a neplytvajte papierom, neopakujte tlač vícekrát2. Tlačte na prvýkrát.

Nenechajte sa oklamať falošnými tonery

Na prvý pohľad môžu falošné tonery vyzerať ako tie originálne od HP, ale ich výkonnost a kvality rozhodne nedosahujú. Predaj falošných tonerov je nelegálne, pretože zákazníci predpokladajú, že sa jedná o originálny tovar HP, zatiaľ čo kvalita a spoľahlivosť týchto produktov nie je taká, akú by ste od značky HP očakávali. Pozrite sa ako spoznať falošný toner.
Atramentové kazety
Atramentové kazety
Originálne farby do tlačiarní HP zaručí najlepšie výsledky pri tlači.
Tonerové kazety
Tonerové kazety
Na tonerové kazety do laserových tlačiarní od HP sa môžete spoľahnúť za všetkých okolností.
1, Založené na porovnanie údajov o nákladoch na stránku u kaziet HP 350 a 350 XL. Náklady na stránku boli vypočítané na základe koncovej ceny odporúčané spoločnosťou HP a výťažnosti zverejnené spoločnosťou HP. Skutočné ceny sa môžu líšiť. Skutočná výťažnosť závisí od použitej tlačiarne, tlačenom obraze a ďalších faktoroch. (Pozri stránky: http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies). Výsledky pri iných kaziet sa budú líšiť. Viac informácií nájdete na adrese https://www.hp.com/sk-sk/cartridge/ink-toner-paper.html
2, Výpočty vychádza z výsledkov štúdie spoľahlivosti čiernych tonerových kaziet predávaných v oblasti EMEA vykonanej laboratóriom SpencerLab v roku 2022 (http://www.spencerlab.com/Reports/HPReliability-EMEA-RM-2022.pdf). Vo výpočtoch sú zahrnuté náklady na papier, ktorý bol spotrebovaný kvôli nutnosti opakovať tlač. Predpokladané rozloženie tlače: 33% externý, 35% interných a 32% individuálne. Skutočné výsledky sa môžu líšiť.
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2023 HPobchod.sk