OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Prémiová záruka od HP

pre vybrané notebooky SPECTRE, ENVY a OMEN.

Bezplatné číslo 0800 400 333


HP prichádza s prémiovou podporou, ktorá poskytuje rýchlu reakciu autorizovaného servisu a individuálny prístup k zákazníkovi a jeho notebooku. K notebookom SPECTRE, ENVY a OMEN, ktoré majú v popise "záruka 2 roky na mieste" teraz dostanete špeciálnu prémiovú záruku s servisným zásahom u vás doma aj možnosťou zapožičania náhradného notebooku. A to bez akýchkoľvek poplatkov navyše.

Prednostné vybavenie servisného zásahu

Oprava notebooku u vás doma alebo v práci

Servisné hodiny od pondelka do piatku v čase 8 - 18 hod.

Možnosť zapožičania náhradného notebooku počas doby opravy

Ako postupovať,
keď sa objaví problém

Jednoducho zavolajte na bezplatnú linku prémiové podpory 0800 400 333 a dohodnite si s operátorom čas a miesto servisného zásahu a prípadne zapožičanie náhradného stroja po dobu opravy. Linka je k dispozícii každý pracovný deň od 8 do 18 hodín.

Produkty v programe
prémiové podpory

Prémiová podpora sa vzťahuje na vybrané notebooky radu HP ENVY, HP Spectre a OMEN zakúpené od 1. 10. 2019. Spoznáte ich podľa toho, že majú v popisku u záruky uvedené "2 roky na mieste". Kompletný zoznam produktov je tu k stiahnutiu.

Prémiová starostlivosť pre prémiové produkty

Ak pracujete s vysokým nasadením a niečo sa pokazí, potrebujete rýchly prístup k technickej podpore - nech sa nachádzate kdekoľvek na Slovensku. Technická podpora nie je iba o riešení problémov. Je aj o tom, ako sa rýchlo a bez námahy dostanete späť online alebo k svojim obľúbeným filmom, dokumentom a spomienkam. Prémiová podpora poskytuje nielen rýchlu reakciu autorizovaného servisu, ale aj individuálny prístup k zákazníkovi a jeho notebooku. To všetko bez stresu zo zbytočnej administratívy alebo logistických nepríjemností. 

Už nemusíte svoj notebook nikam nosiť ani posielať, servis príde za vami. Oprava prebehne na mieste, ktoré si sami vyberiete;  a je úplne jedno či ste doma, v práci alebo oddychujete na chate pri jazere.

Špecialisti autorizovaného servisného strediska HP sú tí najlepší z najlepších. Sú pravidelne školení a ich cieľom je vrátiť zákazníkom ich zariadenie znovu funkčné v čo najkratšom čase.

NOTEBOOKY HP SPECTRE

NOTEBOOKY HP ENVY

NOTEBOOKY OMEN BY HP

publikované: 23.06.2020
Facebook
© 2008 - 2020 HPobchod.sk