Zľavy až 40%
Tipy na vianočné darčeky
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Vianočné tipy
ÚvodHP+ systém inteligentnej tlače

Predstavujeme HP+

HP+ je systém inteligentnej tlače, ktorý myslí dopredu, takže tlačiareň máte pripravenú vtedy, keď potrebujete1 a tlač je bezpečnejšia, produktívnejšia a udržateľnejšia než kedykoľvek predtým.

Ak sa rozhodnete pre HP+, získate 6 mesiacov5 prístupu k službe Instant Ink bez poplatkov a jeden rok záruky HP navyše.*

INTELIGENTNÁ TLAČIAREŇ

Okamžitá pripravenosť

Tlačiareň HP+ pripojená do cloudu funguje inteligentnejšie – priebežne sa aktualizuje, je zabezpečená a pripravená kedykoľvek tlačiť prakticky odvšadiaľ.1,6

 • Smart Cloud Resilience umožňuje tlačiarňam HP+ automaticky zisťovať a opravovať problémy ešte skôr, ako vás spomalia pri práci. Tlačiareň je tak pripravená vždy, keď potrebujete.
 • Tlačiarne HP+ s inteligentným zabezpečením sú dva kroky pred hakermi. Pomáhajú predchádzať potenciálnym malvérovým útokom, aby vaše informácie neskončili v nesprávnych rukách.
 • Už nemusíte utekať k tlačiarni. Tlačiarne HP+ s funkciou súkromného vyzdvihnutia vám umožňujú odoslať dokument a spustiť tlač až keď budete pri tlačiarni.
 • Od monitorovania hladiny atramentu až po spravovanie predplatného, zabezpečenie a pripojenie – inteligentný panel systému HP+ umožňuje udržať si prehľad o všetkom, čo súvisí s tlačou.

APLIKÁCIA HP SMART

Produktivita do vrecka

Tlačte a skenujte priamo z ruky s mobilnou aplikáciou HP Smart. Využívajte pokročilé funkcie skenovania, mobilného faxovania a podpory produktivity na 24 mesiacov s balíkom výhod HP+.6

 • Profesionálne skenovanie z telefónu. Zmluvy, výdavky zo služobnej cesty alebo kresba vašej dcéry – naskenujte ľubovoľný počet strán naraz. Vďaka pokročilým funkciám získavate do ruky profesionálny skener
 • Skenujte, prikladajte, odosielajte a archivujte príjmové doklady jediným ťuknutím. Pomocou pokročilých skratiek, ktoré fungujú so službami Google Disk, DropBox a ďalšími, doručíte dokumenty na správne miesto alebo správnej osobe rýchlo a jednoducho.

INTELIGENTNÁ SLUŽBA PREDPLATENEJ TLAČE

Nikdy nezostaňte bez kaziet a ušetrite so službou Instant Ink

Získajte možnosť zaplatiť si predplatné a ušetriť až 70 % za originálny atrament HP alebo až 50 % za originálny toner HP, ktorý vám doručíme, keď sa vám začne v tlačiarni míňať. HP+ zahŕňa bezplatnú 6-mesačnú skúšobnú verziu.2,3,4,5 Ak predplatné nezrušíte, po uplynutí 6 mesiacov sa účtuje mesačný poplatok.

 • Nové kazety vám doručíme skôr, než sa vám minú zásoby v tlačiarni. Vaša tlačiareň nás informuje, keď sa jej začne míňať náplň. Nové kazety vám doručíme automaticky, až k dverám. Poplatky za recykláciu a prepravu sú zahrnuté v cene.
 • Zistite viac o službe Instant Ink

INTELIGENTNÁ OCHRANA PLANÉTY

Tlač s vyšším cieľom

Záleží nám na našej planéte. HP+ ponúka tlač s nulovým dopadom na odlesňovanie7 a uzavretý cyklus recyklácie kaziet.10

 • V rámci systému výhod HP+ sadíme stromy a chránime lesy, aby sme vyvážili každú stranu, ktorú vytlačíte.
 • Plastový odpad je veľký problém. S kazetami v službe Instant Ink neprispievate k jeho tvorbe. Stačí, keď nám použité kazety odošlete v našich obálkach s predplateným poštovným. My ich zrecyklujeme a vyrobíme z nich nové kazety.

Vyberte si tlačiareň HP+ podľa svojich predstáv

HP ENVY 6020e

HP ENVY 6020e

Farebná atramentová multifunkčná tlačiareň

Tlačiareň, skener, kopírka
WiFi
Bezokrajová a obojstranná tlač

Cena: 59,00 € s DPH

Kúpiť tu
HP DeskJet 2810e

HP DeskJet 2810e

Farebná atramentová multifunkčná tlačiareň

Tlačiareň, skener, kopírka
WiFi
 

Cena: 57,00 € s DPH

Kúpiť tu
HP OfficeJet 8022e

HP OfficeJet 8022e

Farebná atramentová multifunkčná tlačiareň

Tlačiareň, skener, kopírka
WiFi, obojstranná tlač
Automatický podávač dokumentov

Cena: 98,30 € s DPH

Kúpiť tu
HP LaserJet M209dwe

HP LaserJet M209dwe

Čiernobiela laserová tlačiareň
 

Rýchla laserová tlačiareň
Ethernet, Wi-Fi
Automatická obojstranná tlač

Cena: 143,00 € s DPH

Kúpiť tu
S HP+ Bez HP+
INTELIGENTNÁ TLAČIAREŇ Inteligentné cloudové pripojenie a zabezpečenie
PREDPLATNÉ SMART INK 6-mesačný prístup k službe Instant Ink bez poplatku5

Ak predplatné nezrušíte, po uplynutí 6 mesiacov sa účtuje mesačný poplatok
Dostupnosť služby Instant Ink
APLIKÁCIA SMART Obsahuje pokročilé riešenia aplikácie HP Smart na 24 mesiacov6 Štandardná aplikácia HP Smart
INTELIGENTNÁ TRVALÁ UDRŽATEĽNOSŤ • Tlač Forest First
• Recyklácia kaziet so službou Instant Ink
Recyklácia kaziet so službou Instant Ink
ZÁRUKA 3 roky 2 roky
ORIGINÁLNE ATRAMENTOVÉ ALEBO TONEROVÉ KAZETY HP Požadované Odporúča sa
INÉ POŽIADAVKY • Konto HP Account
• Internetové pripojenie

Chcete sa dozvedieť viac o službe Instant Ink?

Čítajte tu


Najčastejšie otázky k ponuke HP+

› Čo získam s balíkom výhod HP+?


› Ako získam HP+?


› Aké sú požiadavky pre HP+?


› Funguje HP+ ako predplatné?


› Je moja tlačiareň vhodná pre HP+?


› Musím mať aktívne predplatné Instant Ink, ak chcem aby mi funkcie HP+ naďalej fungovali?


› Čo mám robiť, ak nechcem používať HP+?


› Čo sú štandardné tlačiarne HP?* HP+ si vyžaduje konto HP Account, nepretržité internetové pripojenie a používanie výhradne originálnych atramentových a tonerových kaziet HP.

 1. Okamžitá pripravenosť: Zlepšené pripojenie tlačiarne využívajúce ovládač Smart Driver a technológiu Print and Scan Doctor v systéme HP+ oproti spotrebiteľským tlačiarňam HP bez balíka výhod HP+.
 2. Nikdy nezostanete bez kaziet: Na základe využitia plánu, internetového pripojenia vhodnej tlačiarne HP, platnej kreditnej/debetnej karty, e-mailovej adresy a služby doručenia vo vašej geografickej oblasti.
 3. Úspory so službou Instant Ink (atrament): Založené na štúdii spoločnosti Buyers Laboratory Inc. z júla 2020, ktorú si objednala spoločnosť HP. Štúdia porovnávala cenu mesačného plánu služby HP Instant Ink na tlač 700 strán bez kúpy balíkov ďalších strán s cenou za stranu podľa normy ISO/IEC 24711 s väčšinou tradičných farebných atramentových štandardných a multifunkčných tlačiarní formátu A4 danej triedy s použitím originálnych kaziet štandardnej kapacity pri cenách: vo väčšine krajín EMEA pod 200 EUR, <200 GBP pre Spojené kráľovstvo. Na základe verejne dostupných informácií k 1. júnu 2020. Pri tejto štúdii sa nebrali do úvahy výpredajové ceny ani ceny špeciálnych ponúk. Tlačiarne HP Ink Advantage sú vylúčené z dôvodu neštandardného modelu hardvéru a spotrebného materiálu. Tlačiarne boli vybrané podľa trhových podielov uvedených v štvrťročnej správe IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q1. Podrobnosti sú na stránke: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.
 4. Úspory so službou Instant Ink (toner): Založené na porovnaní ceny mesačného predplatného služby HP Instant Ink na tlač 1 500 strán s priemernými transakčnými nákladmi na stranu čiernobielych laserových štandardných a multifunkčných tlačiarní formátu A4 s cenou do 450 USD, ktoré využívajú originálne integrované tonerové kazety štandardnej kapacity (toner a valec v jednej kazete). Štúdia spoločnosti Buyers Lab z októbra 2020 objednaná spoločnosťou HP, na základe výskum verejne dostupných informácií k 30. 9. 2020. Tlačiarne boli vybrané podľa trhových podielov uvedených v štvrťročnej správe IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q1. Podrobnosti a najnovšia správa sú na stránke: www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW.
 5. Služba Instant Ink na 6 mesiacov bezplatne: Vyžaduje sa registrácia služby Instant Ink. Instant Ink. Podlieha mesačnému limitu strán vybratého plánu. Registráciu v službe Instant Ink musíte dokončiť do 7 dní od inštalácie tlačiarne postupom odporúčaným spoločnosťou HP v pokynoch dodaných s tlačiarňou. Pokiaľ nebude služba zrušená v rámci propagačného obdobia online na stránke www.hpinstantink.com, z vašej kreditnej alebo debetnej karty sa bude účtovať mesačný poplatok za službu podľa vybratého plánu a poplatky za prekročenie limitu. Všetky poplatky za prekročenie limitu sa budú účtovať na konci každého mesiaca propagačného obdobia. Používanie dodanej atramentovej alebo tonerovej kazety je zahrnuté do obdobia ponuky. Pre každú tlačiareň možno uplatniť jednu ponuku. Ponuka zahrnutých mesiacov so službou Instant Ink sa po 31. 10. 2021 môže zmeniť. Ponuku nemožno vymeniť za hotovosť. Inštalačnú ponuku možno kombinovať s inými ponukami. Podrobnosti nájdete v podmienkach inej ponuky. Vyžaduje sa platná kreditná alebo debetná karta, e-mailová adresa a internetové pripojenie k tlačiarni. Ďalšie informácie o ponuke budú dostupné počas procesu online registrácie. Podrobnosti o službe nájdete na stránke www.hpinstantink.com. 6 mesiacov služby Instant Ink bez poplatkov. Po 6 mesiacoch platia mesačné poplatky až do zrušenia služby.
 6. Aplikácia HP Smart: Vyžaduje sa stiahnutie aplikácie HP Smart. Podrobnosti o lokálnych požiadavkách na tlač nájdete na stránke www.hp.com/go/mobileprinting. Niektoré funkcie a softvér sú k dispozícii len v angličtine. Verzie aplikácií pre stolné počítače a mobilné zariadenia sa líšia. Môže sa vyžadovať predplatné služby Instant Ink. Instant Ink nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Podrobnosti nájdete na stránke www.hpinstantink.com. Vyžaduje sa pripojenie na internet, ktoré sa predáva samostatne. Na úplnú funkčnosť sa vyžaduje konto HP Account. Zoznam podporovaných operačných systémov je dostupný v obchodoch s aplikáciami. Funkcie faxovania slúžia výlučne na odosielanie faxov. Po uplynutí 24 mesiacov sa za používanie pokročilých funkcií aplikácie HP Smart Advance účtuje mesačný poplatok. Smart Advance nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.hpsmart.com.
 7. Trvalo udržateľná tlač Forest First: Ďalšie podrobnosti nájdete na stránke https://www8.hp.com/us/en/hp-information/sustainable-impact. Investícia zahŕňa partnerstvá s mimovládnymi organizáciami zameranými na ochranu lesov, zlepšenie zodpovedného obhospodarovania lesov a pomoc pri vývoji vedecky podložených cieľov (SBT) na zodpovedné obhospodarovanie lesov.
 8. Dvojpásmové Wi-Fi™: V porovnaní s tlačovými aplikáciami OEM pre väčšinu najpredávanejších atramentových a laserových tlačiarní a zariadení All-in-One pre domácnosti a kancelárie s cenou do 449,99 USD. Podiel na trhu podľa správy IDC Hardcopy Peripherals Tracker za 4. štvrťrok 2019. Vyhlásenie je založené na výskume tlačových aplikácií výrobcu, praktickom testovaní spoločnosťou Keypoint Intelligence – Buyers Lab a na štúdii vypracovanej na objednávku spoločnosti HP. Podrobnosti nájdete na stránke: keypointintelligence.com/HPSmartApp..
 9. Najrýchlejšia obojstranná tlač: V porovnaní s čiernobielymi laserovými štandardnými a multifunkčnými tlačiarňami s cenou do 210 USD alebo 220 EUR v prípade štandardných tlačiarní a 310 USD alebo 320 EUR v prípade multifunkčných tlačiarní. Všetky tlačiarne majú zverejnenú maximálnu mesačnú záťaž 20 000 strán. Štúdia spoločnosti Buyers Lab zo septembra 2020 objednaná spoločnosťou HP a vytvorená na základe prieskumu špecifikácií zverejnených výrobcami OEM, ktoré boli verejne dostupné k 1. septembru 2020. Trhový podiel je uvedený na základe konečných historických údajov za 2. štvrťrok 2020 vo štvrťročnej správe Hardcopy Peripherals Tracker agentúry IDC pre Severnú Ameriku a EMEA. Podrobnosti sú na stránke: keypointintelligence.com/HPFastestDuplexRequires – stiahnutie aplikácie HP Smart. Podrobnosti o lokálnych požiadavkách na tlač nájdete na stránke hp.com/go/mobileprinting. Niektoré funkcie a softvér sú k dispozícii len v angličtine. Verzie aplikácií pre stolné počítače a mobilné zariadenia sa líšia. Môže sa vyžadovať predplatné HP+ Print Plans. Predplatné HP+ Print Plans nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Podrobnosti nájdete na stránke hpprintplans.com. Vyžaduje sa pripojenie na internet, ktoré sa predáva samostatne. Plná funkčnosť vyžaduje konto HP Account. Zoznam podporovaných operačných systémov je dostupný v obchodoch s aplikáciami. Funkcie faxu sú určené len na odosielanie faxov a môžu vyžadovať ďalšiu kúpu. Ďalšie informácie nájdete na stránke hpsmart.com/mobile-fax..
 10. Recyklácia kaziet: Ak je k dispozícii recyklačný program Planet Partners. Podrobnosti na stránke: hp.com/hprecycle .
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2023 HPobchod.sk