Zľavová akcia iba do nedele 26.5.! 
Zľavy až 140 € nájdete TU
ikona - zavřít okno
 
 
Pre firmy
 
Kontakty
 
phone02 2220 5425 (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
    PočítačeNotebookyMonitoryTlačiarneSkeneryPríslušenstvoAtramenty a toneryCare PackSoftwareNaše tipy
ÚvodAktualityNotebooky OMEN by HP
Ikona - publikováno
12. 7. 2017
Ikona - časomíra
5 minút čítania
Autor:
HPobchod tým
aktuality

Notebooky OMEN

BUĎTE VŠADE

Notebook OMEN je nabitý výkonným hardvérom a vyniká agresívnym dizajnom. Ponúka mobilné hranie bez kompromisov, aby ste mohli prijať výzvu na boj kdekoľvek práve ste.

Cena od 988,99 € s DPH

Začnite s výberom

Špičková grafika

S voliteľnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 sa plynulosť v hre stane silnou zbraňou vášho arzenálu. 1

DOKONALÉ HRANIE

Hrajte graficky náročné hry bez zaváhania. Notebooky s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 poskytujú neuveriteľnú rýchlosť a výkon architektúry NVIDIA® Pascal™ a umožňujú tak revolučný výkon v hrách aj vo virtuálnej realite.

OMEN by HP
OMEN by HP

Displeje s vysokým rozlíšením

Ani tých najmenej viditeľných protivníkov z celej mapy nestratíte z očí. S displejom 4K7 alebo rozlíšením 1080p s obnovovacou frekvenciou 120 alebo 60 Hz8 uvidíte každý detail tak, ako by bol v popredí.7

OMEN by HP

Zvuk od Bang & Olufsen

Vďaka technológii HP Audio Boost a zvuku od Bang & Olufsen prežijete silné momenty a získate fascinujúce zážitky.

OMEN by HP

Prístup z jedného panela

Posuňte svoje hranie na novú úroveň vďaka praktickému prístupu k pamätiam HDD, SSD i RAM z jedného panela.

Šliapnite na to, nastavte výkon na max

Procesory Intel® Core™

Pridajte do svojho arzenálu absolútny výkon procesorov Intel® CoreTM a nastavte výkon na maximum pre lepší zážitok z rýchlej hry.2

Voliteľná jednotka PCIe SSD alebo dve úložiska

Voliteľná jednotka PCIe SSD vám dá neuveriteľnú rýchlosť a zároveň zoptimalizuje ukladanie dát.3 Prípadne si môžete vybrať konfiguráciu s dvoma úložiskami pre rýchlejšie spúšťanie a načítanie hier a veľkú kapacitu.4

Podpora až 32 GB pamäte DDR4

S 32 GB5 rýchlou pamäťou DDR4 RAM s veľkou šírkou pásma sa všetko, od multitaskingu až po hranie hier, zrýchli.

Rad vstupných / výstupných portov

Každá akcia presne podľa vašich potrieb vďaka veľkorysej ponuke portov. A vďaka integrovanej optickej jednotke v notebooku OMEN 17 môžete využiť aj disky DVD so staršími hrami alebo ako alternatívne dátové úložisko.

Červeno podsvietená klávesnica Dragon

Držte súpera na uzde pomocou klávesnice pre profesionálnych hráčov. S červeno podsvietenou klávesnicou Dragon a s podsvietenými klávesmi WASD budete mať ovládanie pevne v rukách.

Pamäť na 26 stlačení klávesov a funkcia antighostingu

Behajte, nabíjajte a vyhýbajte sa útokom zároveň. Vďaka pamäti na 26 stlačení klávesov a funkcii antighostingu máte istotu, že každý stisk je zaznamenaný - aj keď dávate viac príkazov naraz.

Nezávislé funkčné klávesy

Vytvorte si kombinácie účinných ťahov. Vďaka klávesom pre nezávislé makrá v notebooku OMEN 17 môžete získať veľkú strategickú výhodu v pár sekundách.

Ani sa nespotíte

Chladenie s vysokým výkonom je pri hraní intenzívnych hier triedy AAA kľúčové. Zachovajte rozvahu a chlad aj v najväčšom zápale bitky.

Ovládnite hru

Vylaďte a upravte si nastavenia pomocou nástroja OMEN Command Center. Tento softvér je súčasťou počítača a dáva vám podporu, ktorú potrebujete, aby ste súperom spôsobili vážne škody.

Network Booster

Nástroj Network Booster znižuje latenciu tým, že hernej sieťovej komunikácii dáva vyššiu prioritu.

Funkcia Dual Force rozdeľuje komunikáciu na dva dátové toky - hernú komunikáciu posiela rýchlejším z dostupných pripojení (obvykle pevnou linkou) a zvyšok smeruje cez Wi-Fi.9

Kombinácie herných klávesov

Pre uľahčenie ovládania umožňuje rozhranie využívať klávesové makrá - takže môžete vo svojich obľúbených hrách strategicky využívať vlastné kombinácie klávesov.

Tím presne podľa vašich predstáv

Keď spolu všetky súčasti dokonale spolupracujú, vaši súperi sa môžu rovno pripraviť na najhoršie. Vďaka špičkovým funkciám ako je 12 000 DPI myši OMEN Mouse, modré mechanické prepínače na klávesnici OMEN a vlastný profil LDTS Headphone:X® slúchadiel OMEN, nebudú môcť vaši súperi získať prevahu.

Nakupujte tu
 1. 17-palcový model je vybavený grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070. 15-palcový model je vybavený grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060.
 2. Viacjadrová technológia bola vyvinutá za účelom zvýšenia výkonu niektorých softvérových produktov. Nie všetci zákazníci alebo softvérové aplikácie nutne získajú vďaka tejto technológii výhodu. Výkon a taktovacia frekvencia sa môžu líšiť v závislosti od zaťaženia aplikácie a konfigurácie hardvéru a softvéru. Číselné hodnoty v označeniach produktov Intel nie sú vyjadrením ich výkonu.
 3. Na základe interného testovania HP pomocou porovnávacieho softvéru CrystalDiskMark. Výkon je sekvenčne rýchlejší (iba čítanie) v porovnaní s klasickým pevným diskom 5400 ot./min (HDD).
 4. V prípade pevných diskov, 1 GB = 1 miliarda bytov. Skutočná kapacita po sformátovaní je nižšia. 35 GB z kapacity systémového disku je vyhradených pre softvér na obnovu systému.
 5. Veľkosť pamäte závisí od konfigurácie.
 6. Hmotnosť závisí od konfigurácie.
 7. Zobrazenie v plnom rozlíšení 4K vyžaduje obsah v kvalite 4K. Zobrazenie vo Full HD vyžaduje obsah v kvalite Full HD.
 8. Všetky technické špecifikácie predstavujú typické parametre, ktoré spoločnosti HP poskytli výrobcovia komponentov; skutočný výkon súčastí sa môže líšiť.
 9. Vyžaduje mať bezdrôtový prístupový bod a pripojenie k internetu. Dostupnosť verejných bezdrôtových prístupových bodov je obmedzená. Špecifikácie pre rozhranie 802.11ac WLAN sú vo fáze návrhu a nie sú konečné. Ak sa konečné špecifikácie budú líšiť od navrhovaných, môže byť ovplyvnená schopnosť notebooku komunikovať s ostatnými zariadeniami bezdrôtovej siete 802.11ac WLAN.
 10. Port USB Type C s certifikáciou Thunderbolt 3 je na 15'' modeloch notebooku OMEN k dispozícii v konfigurácii s grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060
 11. Port USB Type C s certifikáciou Thunderbolt 3 je na 17'' modeloch notebooku OMEN k dispozícii v konfigurácii s grafickou kartu NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060, NVIDIA® GeForce® GTX™ 1070 a AMD Radeon™ RX580.
 12. Vyobrazené je riešenie chladenia karty NVIDIA® GeForce® GTX™ 1060. Skutočné riešenie chladenia sa líši podľa konfigurácie.

  Intel a Core sú ochranné známky spoločnosti Intel Corporation v USA a ďalších krajinách.
  NVIDIA, GeForce, Surround a logo NVIDIA sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti NVIDIA Corporation v USA a ďalších krajinách.
  Informácie o patentoch DTS nájdete na stránke http://patents.dts.com. Vyrobené v licencii spoločnosti DTS Licensing Limited. DTS, symbol a značka DTS spoločne so symbolom sú registrované ochranné známky a HEADPHONE: X a logo DTS HEADPHONE: X sú ochranné známky spoločnosti DTS, Inc. © DTS, Inc.
  DisplayPort ™ a logo DisplayPort ™ sú ochranné známky vlastnené spoločnosťou
  USB Type-C™ a USB-C™ sú ochranné známky organizácie USB Implementers Forum.

FacebookTwitterLinkSkopírovať odkaz
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
HPobchod týmŠtyria špecialisti na HP techniku sme offline
Ikona - telefon02 2220 5425 (Po-Pia: 9-17 hod)
HPmarket tým
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
HP na sociálnych sieťachFacebook YouTube
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2024 HPobchod.sk