S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. OK Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software
 

Aktuality

Doprava zadarmo!

Všetky objednávky s celkovou hodnotou nad 30 € teraz doručujeme až k vašim dverám bezplatne.

publikované: 31.05.2016

HP predstavuje novinku HP EliteBook 1030

Je ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí ocenia všestrannosť a mobilitu menšieho notebooku, pričom môžu stále ťažiť z väčšej obrazovky.

publikované: 20.05.2016

Rýchlejšie, menšie a úspornejšie = JetIntelligence

Spoločnosť Hewlett-Packard po niekoľkých rokoch vývoja predstavuje novú sériu laserových tlačiarní, ktoré sú menšie a rýchlejšie, čo z nich robí zďaleka najlepšíe tlačiarne v obore.

publikované: 28.04.2016

Čiernobiela atramentová tlačiareň

Čiernobiele laserové tlačiarne sú úplne bežné, ale atramentové? Nie je to nezmysel? Nie tak celkom. Čítajte ďalej a zistíte, že u niektorých tlačiarní môžete tlačiť, aj €ď máte vloženú iba čiernu atramentovú kazetu.

publikované: 04.04.2016

Tlačte ticho s atramentovými multifunkčnými tlačiarňami HP

Nastane u Vás doma niekedy situácie, kedy potrebujete tlačiť, ale obávate sa, že hluk tlačiarne môže rušiť ostatných alebo proste len máte radi ticho a kľud aj pri tlači? Tlačiarne z radu HP Deskjet Ink Advantage sú v porovnaní so staršími modelmi tiché aj v normálnom režime. Niektoré z nich ponúkajú možnosť ďalšieho stíšenie prevádzkovej hlasitosti pri tichom režime, kedy sa hluk tlačiarne zníži na minimum.

publikované: 04.04.2016

článkov: 70
Stránok: 1/14
Následujúci 
Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2017 HPobchod.sk