S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. OK Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky +420 728 707 709  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
     Počítače Notebooky Tablety Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software
 

Pre médiá

Ak hľadáte tlačové správy a zaujímavé informácie o internetovom obchode HPobchod. sk alebo všeobecné novinky o produktoch HP, ste tu správne. Radi poskytneme potrebné informácie novinárom, zástupcom médií a ostatným partnerom o nových produktoch a službách, ktoré ponúkame. Zároveň pre vás a našich zákazníkov pravidelne pripravujeme najzaujímavejšie novinky, ktoré chystáme do ponuky.

Tlačové správy

Všetky vydané správy zhromažďujeme na jednom mieste. Nájdete ich v prehľade tlačových správ.

Novinky

Najzaujímavejšie novinky z našej ponuky, články a zaujímavosti o produktoch HP nájdete v aktualitách.Pravidelne tiež upozorňujeme na zaujímavé články o HP produktoch.

Kontakt pro médiá

Tento kontakt je vyhradený pre novinárov. Dotazy zákazníkov, prosím, smerujte na zákaznícku linku HPobchod.sk alebo nám napíšte cez kontaktný formulár.

O internetovom obchode HPobchod.sk

HPobchod.sk sa úzko špecializuje na ponuku počítačov, notebookov, tlačiarní a originálneho príslušenstva z produkcie Hewlett-Packard. Už od roku 2008 zastáva významné miesto na slovenskom trhu a pomáha zákazníkom s výberom najlepších HP produktov pre rozmanité potreby každého z nich. E-shop HPobchod.sk je prevádzkovaný spoločnosťou E LINKX v spolupráci s lokálným zastúpením spoločnosti HP.

Mapa webu  |  Podmienky použitia
© 2008 - 2017 HPobchod.sk