S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Registrujete HP CarePack? Ponúkame vám rady a pomoc s výberom a registráciou

Kúpili ste elektronický HP CarePack u nás alebo iného predajcu v SR? Vieme ako vyriešite jeho registráciu. Je to jednoduché.

1/ Po zaplatení objednávky dostanete email s registračnými pokynmi v anglickom jazyku. Kliknite na prvý odkaz alebo skopírujte text odkazu do internetového prehliadača. HP odporúča pre registráciu Internet Explorer.

2/ Z emailu si skopírujte Activation Number (aktivačné číslo) do poľa v prehliadači a stlačte Submit (Poslať)

3/ Na ďalšej obrazovke sa vám zobrazí HP CarePack, ktorý je obsiahnutý vo vašej objednávke. Zaškrtnite položku Select Care Pack (Zvoľte Care Pack) a potvrďte ďalej tlačidlom continue registration (pokračovať v registrácii).

4/ Na tejto stránke sú predvyplnené údaje našej firmy. Tieto údaje zmeňte na svoje zaškrtnutím Would you like to change / add to the information below? (Prajete si zmeniť alebo pridať údaje nižšie?). V poliach nepoužívajte slovenské diakritické znaky.

Do poľa Company Name vyplňte názov firmy alebo svoje celé meno a priezvisko.

Do polí "Product Serial No" (sériové číslo produktu) a Product Number (objednávacie, produktové číslo) vyplňte údaje produktu, pre ktorý je HP CarePack určený.

Tieto čísla nájdete na faktúre, dodacom liste alebo na štítku na produkte (spodná strana, bočná strana, pod batériou, zadná strana). Ak objednávacie číslo výrobku obsahuje znak krížika (#) alebo pomlčku (-), zadajte iba písmená a číslice pred znakom # alebo -.

Po vyplnení pokračujte tlačidlom Preview (Kontrola).

5/ Na tejto stránke skontrolujte vami zadané údaje. Ak súhlasia, stlačte Confirm Care Pack Registration (potvrďte registráciu Care Packu).

6/ Po úspešnej registrácii sa zobrazí stránka pre tlač certifikátu pre vašu potrebu. Pre tlač vyberte Go to printing certificates. Záruka je teraz predĺžená v servisnej databáze HP. Jej predĺženie si servis overí na stránke HP overenie záruky. Ak nájdete nezrovnalosť alebo Care Pack nejde zaregistrovať, kontaktujte priamo HP Care Pack Team na adrese carepackcz@hp.com

Potrebujete poradiť s výberom služieb HP CarePack? Navštívte stránku poradcu pri výbere správneho balíka HP Care Pack 

publikované: 06.03.2017
Facebook
© 2008 - 2018 HPobchod.sk