S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Užite si slobodu!

Vydajte sa s nami za poznaním a užite si slobodu na cestách. Zoznámte sa s novým radom notebookov HP Pavilion x360 a tlačiarňami HP Deskjet Ink Advantage.

HP Pavilion x360      HP Deskjet Ink Advantage

Zobraziť väčšiu mapu HP sloboda na cestách

Vybavili sme nový obytný karavan najnovšími modelmi notebookov a tlačiarní a vyrážame za vami na cesty. Celé leto jazdíme po zaujímavých miestach Slovenskej republiky a tešíme sa, že spolu s vami zažijeme veľa prázdninových príbehov.

Navštívte náš karavan a vyskúšajte si na vlastnej koži, čo môže znamenať sloboda s technológiami HP. Zoznámime vás s novými modelmi notebookov HP Pavilion x360 a multifunkčnými tlačiarňami HP Deskjet Ink Advantage.

Vyhrajte karavan na týždeň

Vydajte sa na dovolenku v HP karavane. Výherca našej súťaže získa bezplatný prenájom obytného auta na týždeň.

Súťaž

Novinky

• 11.8.2014 Kemp Goralský dvor
• 26.6.2014 HP Karavan odštartoval svoju cestu za slobodou

Ďalšie zastávky

• 6.9.
• 20. -21.8.
• 13. -14.8.
• 11. - 12.8.
• 6. - 7.8.
• 23.7. - 24.7.
• 21.7. - 22.7.
• 16.7. - 17.7.  
• 14.7. - 15.7.
Beh Pezinkom
Thermalpark Dunajská Streda
Camp Tatranec
Camping Goralský dvor
Autokemping SLNEČNÉ JAZERÁ Senec
ATC Liptovský Trnovec
Nižné Kamence - Camp Belá
NAY, Danubia Bratislava
Zlaté Piesky


HP rodina na cestách za slobodou

Blog zážitkov a reportáží z miest, ktoré sme navštívili. Pridávame aj zaujímavosti z lokalít, ktoré navštíviť ešte plánujeme. Prečítajte si, čo zaujímavé nás postretlo, alebo čo môžete spoločne s nami ešte zažiť. Inšpirujte sa a vydajte sa na cesty či už za oddychom, nevšednými zážitkami alebo za poznaním. Nové notebooky od HP si môžete vziať samozrejme so sebou.

Žite slobodne

Notebooky, tablety aj tlačiarne HP vyrába tak, aby napĺňali predstavy a požiadavky konkrétnych zákazníkov. Vybavujú ich najnovšími technológiami a technickými novinkami tak, aby s každým jednotlivým produktom oslovili špecifické potreby jednotlivých zákazníkov. Zo širokej ponuky HP produktov si určite vyberiete.

360° všestrannosti.

Notebooky HP Pavilion x360 sú vybavené skvelým otočným kĺbom, ktorý robí z notebooku tablet jednoduchým otočením displeja. Jednoduché a spoľahlivé riešenie, ktoré vám dá slobodu pri práci i zábave.

Tlačový systém HP Deskjet Ink Advantage

Na tlačiarňach HP Deskjet Ink Advantage s originálnym atramentom HP môže slobodne a v ľubovoľnom množstve tlačiť celá vaša domácnosť. Za prekvapivo nízku cenu získate vysokú kvalitu tlače a spoľahlivosť.

ePrint

S tlačiarňami HP Deskjet Ink Advantage vybavenými technológiou HP ePrint sa môžete slobodne rozhodnúť kedy a odkiaľ budete tlačiť. Tlačiareň stačí pripojiť k internetu a nastaviť ePrint.

publikované: 24.06.2014
Facebook
© 2008 - 2018 HPobchod.sk