OK S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 02 2220 5425  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Aktuality

Znížte svoje náklady

Používaním originálnych veľkokapacitných atramentových kaziet HP môžete znížiť náklady na tlač vo svojej firme až o 50 %. V porovnávacích testoch s repasovanými kazetami alebo alternatívami od iných výrobcov umožnili originálne atramentové kazety HP vytlačiť až o 38 % viac strán.
Čítať celý článok >
19. 4. 2013
1 minúta čítania
HPobchod tým
Novo dodávané počítače a notebooky od HP sú štandardne vybavené operačným systémom Windows 8, ktorý dovoľuje prepínanie zobrazenia v rôznych jazykoch. V praxi to znamená, že spolu s prepínaním rozloženia klávesnice môžete ľubovoľne voliť jazyk, v ktorom na Vás počítač prevažne "hovorí". Pri každodennej práci s počítačom potom môžete napríklad zdokonaľovať svoje jazykové znalosti.
Čítať celý článok >
30. 1. 2013
2 minúty čítania
HPobchod tým
Čo pomohlo Štúdiu DreamWorks Animation - tvorcom dlho očakávaného celovečerného 3D filmu Madagascar 3, vytvoriť posledný diel z úspešnej série s dokonalejšími trojrozmernými animáciami viac ako kedykoľvek pred tým?
Čítať celý článok >
16. 7. 2012
2 minúty čítania
HPobchod tým
K vybraným notebookom HP ProBook teraz úplne zadarmo získate bezpečnostný softvér Norton Internet Security 2012 (NIS) - pokročilú ochranu pre prehliadanie internetu, internetové bankovníctvo a nakupovanie online bez prerušenia. Prečítajte si, ako tento produkt aktivovať na Vašom počítači.
Čítať celý článok >
27. 3. 2012
1 minúta čítania
HPobchod tým
HP prichádza s novou funkciou v sérii tlačiarní HP TopShot, ktorá dokáže snímať obrázky priestorových objektov jednoducho a bez potreby špeciálneho nastavenia alebo osvetlenia. Pomocou aplikácií ich vie potom orezať od pozadia a odoslať napríklad na web.
Čítať celý článok >
20. 3. 2012
2 minúty čítania
HPobchod tým
Neuveriteľne tenký. Extrémne ľahký.
Čítať celý článok >
28. 2. 2012
1 minúta čítania
HPobchod tým
15. 12. 2010
2 minúty čítania
HPobchod tým
10. 8. 2009
2 minúty čítania
HPobchod tým
Poradíme vám
Hovoríme neajťácky a zrozumiteľne
Päť špecialistov na HPtechniku
 sme offline
02 2220 5425
(Po-Pia: 9-17 hod)
Kategórie poradne
Aby vám nič neušlo
1x za 14 dní vám na e-mail zašleme aktuality či najzaujímavejšie ponuky zo sveta HP produktov.
Tím HPobchod vám vždy poskytne správnu radu
„Sme technologickí nadšenci a produkty HP aktívne používame v práci aj v každodennom živote.“ Sme pripravení pomôcť vám nájsť najlepšie notebooky, počítače, tlačiarne a príslušenstvo od spoločnosti HP Inc. Od roku 2008 plníme vaše želania a dodávame našim zákazníkom to najlepšie z ponuky spoločnosti HP.
© 2008 - 2021 HPobchod.sk