S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Adaptér pre bezdrôtový displej HP


 
Adaptér pre bezdrôtový displej HP (J1V25AA)
Zdieľajte obsah s celou miestnosťou jeho bezdrôtovým odoslaním z prenosného počítača, tabletu alebo smartfónu na displej alebo projektor s využitím adaptéra pre bezdrôtový displej HP a bezdrôtovej technológie podľa vášho výberu. 
Tento produkt už nie je v ponuke
a nemožno ho objednať.


  Vyhľadať podobný  
Obj. č. J1V25AA#ABB

 
» Popis
» Opýtať sa
• Jednoducho pripojte hardvérový kľúč HDMI do projektora alebo displeja alebo použite dodaný praktický adaptér HDMI na VGA v starších prostrediach a potom napájajte hardvérový kľúč z notebooku alebo sieťového adaptéra s dodaným USB káblom.
• Použite zariadenie Intel® WiDi alebo Miracast na projekciu obsahu z kompatibilného tabletu, notebooku alebo smartfónu. Ak zariadenia Intel® WiDi alebo Miracast nie sú k dispozícii, použite režim Wi-Fi na bezdrôtovú projekciu obrazovky alebo webového obsahu na monitor alebo projektor.
• Použite kompaktný adaptér v kancelárii aj mimo nej. Hardvérový kľúč, kábel, adaptér HDMI na VGA a sieťový adaptér sa zmestia do kompaktného puzdra, ktoré môžete uložiť spolu s prenosným počítačom, tabletom alebo smartfónom a potom priniesť na prezentácie v kancelárii aj mimo nej.
Rozmery výrobku (š x h x v)
94,1 x 30,5 x 14,2 mm
Hmotnosť výrobku
28 g
Čo je v krabici
Adaptér pre bezdrôtový displej HP a kryt
Adaptér HDMI na VGA
Kábel Micro USB na USB
Napájací adaptér a lokalizovaná zástrčka
Prenosná taška
© 2008 - 2018 HPobchod.sk