S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Kožená taška HP Professional


 
Kožená taška HP Professional (H4J94AA)
Svojim dizajnom sa toto ochranné puzdro na prenosné počítače hodí na reprezentatívne použitie, kombinujúc štýl a funkčnosť s úhľadným vonkajškom, ktorý dopĺňa jeho funkčný avšak precízne spracovaný interiér.

• Pre notebooky s uhlopriečkou až 43,9 cm (17,3") 
Tento produkt už nie je v ponuke
a nemožno ho objednať.


  Vyhľadať podobný  
Obj. č. H4J94AA

 
» Popis
» Opýtať sa
• Do tohto puzdra sa zmestí notebook s uhlopriečkou až do 17,3 palca a ponúka dostatok miesta aj na vaše bežné papierové dokumenty a spisy. Luxusné vnútorné a vonkajšie vrecká uchovajú váš mobilný telefón a ďalšie zariadenia a drobnosti vždy po ruke.
• Zasuňte svoj tablet do integrovaného vnútorného vrecka čím ho ešte lepšie ochránite a získate komfort jediného puzdra pre všetky vaše zariadenia.
• Puzdro má dve hladké rukoväte na nosenie a pohodlný dostatočne dlhý popruh na nosenie s voľnými rukami. Otvor na prepojenie s inou batožinou zabezpečuje maximálnu prenosnosť.
Rozmery výrobku (š x h x v)
13,34 x 33,66 x 46,36 cm
Hmotnosť výrobku
0,99 kg
Čo je v krabici
Kožené puzdro HP Professional
Dokumentácia
© 2008 - 2018 HPobchod.sk