S prevádzkovaním webu HPobchod.sk nám pomáhajú súbory cookies. Cookies slúžia na prispôsobenie obsahu, meranie funkčnosti stránok a pomáhajú nám dosiahnuť vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte s ich použitím. Viac informácií OK
 
 
 
Kontakty
 
  Telefonické objednávky 0244 643 181  (Pracovné dni 9-17 hod.)
 
Všetko o nákupe
 
O nás
 
  Prihlásiť
Košík
     Počítače Notebooky Monitory Tlačiarne Skenery Príslušenstvo Atramenty a tonery Care Pack Software Náš tip
 

Spoločnosť HP Inc. ocenila najlepších obchodných partnerov na Slovensku

Spoločnosť HP Inc. sa poďakovala svojim obchodným partnerom na Slovensku za spoluprácu v roku 2016. Predstavitelia spoločnosti zároveň ocenili tých najvýznamnejších na slávnostnom podujatí v moderných industriálnych priestoroch Design Factory v Bratislave.

Bratislava, 9. decembra 2016 – Spoločnosť HP Inc. sa poďakovala svojim obchodným partnerom na Slovensku za spoluprácu v roku 2016. Predstavitelia spoločnosti zároveň ocenili tých najvýznamnejších na slávnostnom podujatí v moderných industriálnych priestoroch Design Factory v Bratislave. Prestížne certifikáty najlepším partnerom odovzdala osobne Erika Lindauerová, generálna riaditeľka spoločnosti HP Inc. pre český a slovenský trh, spolu s channel manažérom Pavlom Machovským.

„Teší ma, že sme v prvom roku pôsobenia spoločnosti pod novou entitou, HP Inc., obhájili tradične silnú pozíciu značky na slovenskom trhu. Vážime si dôveru zákazníkov k našim produktom a službám, zároveň je to však pre nás záväzok do ďalšej práce. Veľké poďakovanie patrí aj našim obchodným partnerom. Bez ich profesionálnej práce by sme nemohli prinášať zážitky so špičkovými technológiami tak širokému okruhu fanúšikov,“ povedala Erika Lindauerová.

Prehľad ocenených obchodných partnerov HP za rok 2016

  • Najväčší distribútor HP v predaji Computing & Printing produktov: eD' systemSlovakia, s.r.o.
  • Najväčší retail partner HP: NAY a.s.
  • Retail partner HP s najväčším medziročným nárastom predaja hardwarových produktov: EURONICS SK a.s.
  • Najväčší komerčný partner HP v predaji hardwarových produktov: AutoCont SK a.s.
  • Komerčný partner HP s najväčším medziročným nárastom predaja hardwarových produktov: SOFTLINE SERVICES, a. s.
  • Najväčší partner HP v predaji spotrebného materiálu: PERGAMON spol. s r.o.

O spoločnosti HP Inc.

Spoločnosť HP Inc. vytvára technológie, ktoré uľahčujú život ľuďom po celom svete. Prostredníctvom portfólia tlačiarní, počítačov, mobilných zariadení, riešení a služieb vytvára zážitky, ktoré ohromujú. Viac informácií o HP Inc. nájdete na http://www.hp.com.

publikované: 13.12.2016
Facebook
© 2008 - 2019 HPobchod.sk